Aktuali informacija

DĖMESIO!!!

Rinkitės saugias pramogas, neturinčias neigiamų padarinių!!!

Leisti dangaus žibintus sodybos Pas Šeštoką teritorijoje – DRAUDŽIAMA.

Tai pavojinga, gaisrą sukelianti pramoga.

_MG_1459

Rinkitės plaukiojančius žibintus –  plukdyti galima tiek ežere nuo tilto tiek kieme esančiame tvenkinyje.

56688

Labai graži, nebrangi, puikiai tinkanti sodyboje šalia pokylių salės –

gintaro dulkių deginimo ceremonija, turinti simbolinę prasmę.

13769373_1134156753294129_8082260683967851616_n (1)

Gražu, saugu ir nebrangu yra heliu pripildyti oro balionai su įvairiaspalvėmis švieselėmis,

kurie šventės pradžioje puošia patalpas ar teritoriją, o 12 val. svečių paleidžiami į orą.

balionai

… šaltos ugnelės ar žvakutės indeliuose išdėliotos po pievą esančią priešais pokylių salę.

_MG_6838 copy

Dėl fejerverkų ir kitų ekstremalių bei kitų pavojingų pramogų yra tam tikri apribojimai. Juos galima leisti tik LR įstatymų numatyta tvarka ir laiku.

Kiekvieną atvejį reikia derinti iš anksto, aptariant saugos, švaros, neigiamų padarinių klausimus.

 

Rekomenduojame Vestuviniai fejerverkai

 

Dėmesio!!!  Fejerverkų ir pirotechnikos gaminių tiekėja UAB „Bombikė“(iš Panevėžio) į sodybos „Pas Šeštoką“ teritoriją nebus įleidžiami, dėl konfliktiško elgesio, padarytų bei neatlygintų nuostolių. Užsakiusius sodybą „Pas Šeštoką“, prašome, šios įmonės nesirinkti.

 

 

Puiki alternatyva fejerverkams ir visiškai saugu  Lazerių šou

 

 

Įspūdinga, originalu ir visiškai saugu yra Ugnies šou

Patys geriausi svečių atsiliepimai : VIDURAMŽIAI

10443539_845992002111211_8042820518772769332_n

 

SVARBU Informacija ir apribojimai (dekoratoriams, vedėjams, DJ ir kt. paslaugų teikėjams).

 1. Renginių vedėjams, DJ – privažiavimas iki salės išsikrauti aparatūrą – iki trinkelių ribos(tiek išsikrauti ir pasikrauti). Išsikrovus aparatūrą automobilį pastatyti į automobilių stovėjimo aikštelę. Ši taisyklė galioja visiems sodybos lankytojams ir paslaugų teikėjams.
 2. Dūmus diskotekai galima naudoti tik antroje raudonojoje salėje, prieš tai uždengus dūmų detektorius. Baltoje salėje dūmų naudojimas draudžiamas.
 3. Vakaro ir nakties metu muzika galima tik patalpose, dienos metu esant būtinybei lauke – nepažeidžiant „Triukšmo valdymo įstatymo“ leistinų lygių.
 4. Fejerverkų naudojimas turi būti suderintas iš anksto dėl vietos, laiko ir galimų neigiamų padarinių rizikos.
 5. Dekoratoriai atvykimo laiką į sodybą turi suderinti su šeimininkais asmeniškai ir iš anksto. Jei turim dvi šventės savaitgalį –  dekoratorių darbo laikas nuo 12 val. šeštadienio iki 15 val. Jei prieš dekoravimą nėra kitos šventės ir sodyba laisva (tai galiu žinoti likus keletui dienų iki šventės) galimas atskiras susitarimas. Tuo atveju galima dekoruoti laikotarpiu nuo 8.00 val. ryto iki 20.00 val. vakaro.
 6. Dekoravimo priemones prašome atsivežti jau pagamintas ir paruoštas. Įrankius, kopėčias, žirkles, tvirtinimo elementus taip pat. Stenkitės, kad dekoravimas netruktų ilgiau nei 3 val. Automobiliu galima privažiuoti iki salės trinkelių ribos, ant trinkelių važiuoti draudžiama, išsikrovus daiktus prašome nedelsiant patraukti automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę.
 7. Šiukšles, dėžes ir pan. prašome išsivežti. Savo darbo vietą palikite švarią, išvalytą. Po šventės prašome nedelsiant pasiimti dekoravimo inventorių.
 8. Naujajame salės kupole kabinti lemputes ar tvirtinti kitas dekoro priemones draudžiama. Užuolaidų prašau neliesti.  Funkciniam užuolaidų naudojimui bet koks dekoravimas trukdytų ir didėtų sugadinimo rizika.
 9. Tvirtinimas prie sienų turi būti tik tokio tipo, kuris nepalieka jokių žymių (pvz. klijavimo) ar skylių (vinys ar pan.) nėra leidžiami.
 10. Dėl žvakių (atviros ugnies naudojimo) yra tam tikrų apribojimų, žvakes galima naudoti tik absoliučiai užtikrinus saugumą nuo vaško ištekėjimo, inventoriaus sugadinimo ar sudeginimo. Visada yra galimybė ugnį pakeisti elektonika, kuri yra saugu ir švies visą šventės laikotarpį.
 11. Skraidantys žibintai yra griežtai draudžiami.