Sodyba „Pas Šeštoką“

 

Sodybos planas

 

1. Pagrindinis namas

Pagrindinis namas namas sodyboje „Pas Šeštoką“

Tai šiuolaikiškas, patogus 2 aukštų namas su pusrūsiu. Namo mansardoje yra 4 numeriai: 2 numeriai dviviečiai ir 2 numeriai keturviečiai. Galimos papildomos vietos. Numeriai turi privatų dušą ir WC, balkonai su vaizdu į ežerą.

Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, trijose svetainės sienose yra dideli langai su vaizdu į ežerą, svetainę iš 3 pusių juosia erdvios terasos. Yra virtuvė su visa įranga, baras. 2 vietų miegamasis bei vonios kambarys. Svetainėje galimos 4-6 miegamosios vietos.

Namo pusrūsyje yra sauna, dušas, WC, priepirtis. Taip pat erdvus kambarys su židiniu bei virtuvėle, tinkantis tiek poilsiui, tiek nakvynei (2-6 asmenims).

2. Vasarnamis su didele dengta lauko terasa

4 atskiri numeriai su visais patogumais:

  • 1a. vienas trivietis numeris,
  • 1a. vienas septynvietis numeris,
  • 2a. vienas keturvietis numeris,
  • 2a. vienas šešiavietis numeris.

Galimos papildomos vietos. 2 židiniai, virtuvė su visa reikalinga įranga.

3. Namelis su rusiška pirtimi prie pat ežero

Pirties namas su rusiška garine pirtimi ir nakvyne

Pirmame aukšte yra mini salytė (poilsiui), garinė pirtis, dušas, 2 wc. Aplink pirtį yra dengtos terasos. Pirties mansardoje yra 7 miegamosios vietos, erdvi dengta terasa su vaizdu į ežerą. Galimos papildomos miegamosios vietos.

4. Salės šventėms bei renginiams iki 60 žmonių

Dvi pokylių salės Vestuvėms Šventėms Renginiams

Atskiri pastatai – 2 salės viena šalia kitos (80+80 kv.m.), kondencionierius, 2 židiniai, 2 wc. Priešais pagrindinę salę yra didelė terasa dengiama mobiliais stogeliais (markizėmis). Profesionali virtuvė. Aptarnaujantis personalas. Dekoravimo paslaugos.

NAUJIENA!!! Pagrindinės salės vidus atnaujintas – nuo šiol jis baltos spalvos. Šalia šokių salės įrenginėjama nauja dengta terasa į sodo pusę.

5. Kubilas (šešiavietis), esantis ant ežero kranto šalia pirties namo

Kubilas šalia ežero ir pirties namo sodyboje „Pas Šeštoką“

2014 m. pastatytas naujas kubilas.

6.“Liepa“ – Dvivietis namukas.

namukas-logo

 

NAUJIENOS sodyboje „Pas Šeštoką“ !!! Ateinantį sezoną PAVASARĮ turėsime 3 Naujienas: 1. Naują poilsio zoną centrinėje sodybos dalyje (foto projektas); 2. Dengtą terasą šalia šokių salės(į sodo pusę); 3. Naują jaukų atskirą namelį „Ežeras“ 2-4 asmenims…

…kasmet mes stengiamės būti vis graženi ir dirbti dar geriau!!!

cimg2937-copy-copy-copy

nauja-terasa

15288587_1740059382985897_4467178464829716233_o