Pokylių salės

 

Sodyboje PAS ŠEŠTOKĄ yra dvi vienodo dydžio pokylių salės viena šalia kitos (160 kv.m.) – atskiras pastatas, talpinantis 60 žmonių. Salės pastatytos ant kalvos, o pro didžiulius langus atsiveria įspūdinga ežero panorama. Salėse yra židiniai, kondicionierius, aukštos lubos, 2 wc, 2 įėjimai, didelė terasa dengiama mobiliais stogeliais – markizėmis.

Profesionali virtuvė, aptarnaujantis personalas. Rengiame banketus, furšetus. Turim apvalius stalus, yra ir užstalės galimybė, pasirinkimui keletas kėdžių variantų.

Konferencijų ir seminarų salė (80 kv. m.). Yra kondicionierius, ekranas, mobilūs stalai. Galima užsakyti su maitinimu.

 

NAUJIENOS kasmet:

pernai atnaujinome pagrindinę pokylių salę – dabar ji – balintos medienos, aukštomis lubomis, matosi atvira stogo sijų konstrukcija – kaip dekoro elementas :), o ežero panorama – pro didžiulius langus kaip gyvi paveikslai :).

Taip pat įsigijome ir populiariąsias bambukines „Chaviar“ banketines kėdutes, tad esant pageidavimui – turime jas vietoje ir nereiks vežtis iš kitur.

Na, o sekančiam sezonui – įrenginėjame dengtą terasą į sodo pusę – kur galėsite pasislėpti nuo vėjo, lietaus ar saulės, bet tuo pačiu pabūti gamtoje – obelų ir eglių apsuptyje…