Pokylių salės

NAUJIENA !!!

Norime pasidalinti džiugia naujiena su būsimais savo sodybos svečiais. Ateinantį švenčių sezoną 2018 m. balandžio – spalio mėn. savo šventes galėsite švęsti rekonstruotoje pokylių salėje.

Bus statomas pagrindinės salės priestatas – stiklo metalo konstrukcijos kupolas. Nuostabia sodybos ir ežero panorama galėsite grožėtis tiesiog iš salės – švęsti savo šventes ar organizuoti santuokos ceremoniją tarsi lauke, bet nebijant lietaus ar vėjo (ši lietinga ir gerų orų šykšti vasara ir įkvėpė naujam projektui).

Priestato plotas bus – 50 kv.m.

Bendras pagrindinės salės plotas bus – 130 kv.m.

Salė talpins apie 80 (+-) svečių!!!

Statybos laikotarpis nuo 2017 m. spalio mėn. iki 2018 m. kovo mėn. Tuo laikotarpiu švenčių neorganizuosime, tik priimsime išankstines sodybos rezervacijas.

Rezervuokite sodybą „PAS ŠEŠTOKĄ“  2018 m. švenčių, renginių ir vestuvių sezonui jau dabar !

Laukiame Jūsų !!!

rekonstruota vestuviu sale sodyboje pas sestoka

rekonstruota vestuviu sale sodyboje pas sestoka

 

Sodyboje PAS ŠEŠTOKĄ yra dvi vienodo dydžio pokylių salės viena šalia kitos (130 + 80kv.m.) – atskiras pastatas, talpinantis 80 žmonių. Salės pastatytos ant kalvos, o pro didžiulius langus atsiveria įspūdinga ežero panorama. Salėse yra židiniai, kondicionierius, aukštos lubos, 2 wc, 2 įėjimai, didelė terasa dengiama mobiliais stogeliais – markizėmis.

Profesionali virtuvė, aptarnaujantis personalas. Rengiame banketus, furšetus. Turim apvalius stalus, yra ir užstalės galimybė, pasirinkimui keletas kėdžių variantų.

Konferencijų ir seminarų salė (130 kv. m.). Yra kondicionierius, ekranas, mobilūs stalai. Galima užsakyti su maitinimu.

 

NAUJIENOS kasmet:

2018 m. sezoną turėsime dar erdvesnę, šviesesnę ir modernesnę švenčių salę – salės viena dalis bus modernus stiklo aliuminio konstrukcijos kupolas – salės plotas padidės 50 kv.m. – vientisa šviesi erdvė be jokių kolonų salės viduryje! Bendras pagrindinės „baltosios“ salės plotas 130 kv.m. + 80 kv.m. šalia esanti „raudonoji“ salė su dengta terasa į sodo pusę. Savo šventės galės švęsti net 80 svečių!!!

pernai atnaujinome pagrindinę pokylių salę – dabar ji – balintos medienos, aukštomis lubomis, matosi atvira stogo sijų konstrukcija – kaip dekoro elementas :), o ežero panorama – pro didžiulius langus kaip gyvi paveikslai :).

Taip pat įsigijome ir populiariąsias bambukines „Chaviar“ banketines kėdutes, tad esant pageidavimui – turime jas vietoje ir nereiks vežtis iš kitur.

Įrengėme dengtą terasą į sodo pusę – kur galėsite pasislėpti nuo vėjo, lietaus ar saulės, bet tuo pačiu pabūti gamtoje – obelų ir eglių apsuptyje

Šalia salės – visų pamėgtas sūpynių kompleksas su laužaviete

Na, o ateinantį sezoną tikimės visus labai nustebintį – įgyvendinti įspūdingą ir išskirtinį projektą…

 

Daugiau foto…