Vestuves švęskite

sodyboje “Pas Šeštoką”!

Mes pasirūpinsime Jūsų šventės organizavimu, šventiniu maitinimu ir aptarnavimu, nakvyne, vestuvine fotografija, šventiniu dekoravimu sodyboje, poilsiu bei pramogomis.

Specializuojamės vestuvių rengimo srityje. Turim didelę patirtį, tad patikėję savo šventę organizuoti mums – nenusivilsite. Esame jau  surengę  daugiau nei 200 vestuvių ir galime sakyti, kad žinome tobulos vestuvių šventės receptą!  Padėsime Jums suorganizuoti šventę nuo A iki Z, pasidalinsime sukaupta patirtimi bei rekomendacijomis.

Sodyba įkurta gražioje ir patogioje vietoje – nuostabus kraštovaizdis puikiai tinka santuokos ceremonijos oganizavimui pačioje sodyboje. Pateiksime puikų pasiūlymą dėl santuokos vietos įrengimo, dekoravimo, fotografavimo.

Vestuvės sodyboje „Pas Šeštoką“ – Jūsų šventė be rūpesčių !!!

Facebook

Vestuvėms! Rezervuokite sodybą iš anksto!!! Rezervacijas priimame visus metus, taip pat sekančiam sezonui. Vestuves sodyboje rengiame nuo balandžio iki spalio mėn. Dėl užimtumo ir sąlygų teirautis telefonu arba elektroniniu paštu. Kaina priklauso nuo metų laiko, konkrečios datos, svečių skaičiaus bei užsakomų paslaugų kiekio.

Šventėms penktadienį ar darbo dienomis YPATINGAS PASIŪLYMAS!

Dėmesio!!!

Vasarai liko tik du laisvi savaitgaliai…bet dar yra daug laisvų  Penktadienių, Mindauginės, Žolinės, Gegužės, Rugsėjo ir Spalio mėn. 🙂 – tam laikotarpiui sulauksite ypatingai patrauklių pasiūlymų

O šventėms darbo dienomis nuolaida sodybos nuomai iki 50% !

Dekoravimas/ugnies šou foto…

Dekoravimas/maistas foto…

2016 vestuvės daugiau foto…

2017 vestuvės daugiau foto…

 

Daugiau foto...

Daugiau foto…

Vestuvių organizatorė.

Nuo 2006 m. vadovauju kaimo turizmo sodybai PAS ŠEŠTOKĄ įkurtai prie Virintų ežero Molėtų rajone. Specializuojuosi vestuvių šventės vykstančios mano sodyboje organizavime. Turiu įgijusi didelę patirtį šioje srityje, todėl visada stengiuosi Jauniesiems pagelbėti kuo galiu ir geranoriškai dalinuosi informacija bei sukaupta patirtimi. Stengiuosi, kad  Vestuvės – gražiausia gyvenimo šventė vyktų sklandžiai ir paliktų pačius nuostabiausius atsiminimus. Asmeniškai rūpinuosi, kad mano sodybos svečiai būtų patogiai apgyvendinti, maloniai sutikti, skaniai ir gausiai pavaišinti ir viešėdami mano sodyboje patirtų maksimalų kiekį malonių akimirkų, kurių niekada nepamirštų ir norėtų sugrįšti dar ir dar kartą…

 

Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką – Jūsų šventė be rūpesčių !!!