Aktuali informacija

DĖMESIO!!!

Rinkitės saugias pramogas, neturinčias neigiamų padarinių!!!

Leisti dangaus žibintus sodybos Pas Šeštoką teritorijoje – DRAUDŽIAMA.

Tai pavojinga, gaisrą sukelianti pramoga.

_MG_1459

 

Kokios leistinos vidurnakčio pramogos?

Labai graži, nebrangi, puikiai tinkanti sodyboje šalia pokylių salės – gintaro dulkių deginimo ceremonija, turinti simbolinę prasmę.

Šampano piramidė labai gražu ir praktiška. Šiuo metu tai yra labai populiaru ir yra didžiulė šios paslaugos teikėjų pasiūla, kurie šią paslaugą suteikia profesionaliai ir efektingai.

Gražu, saugu ir nebrangu yra heliu pripildyti oro balionai su įvairiaspalvėmis led švieselėmis, kurie šventės pradžioje puošia patalpas ar teritoriją, o 12 val. svečių paleidžiami į orą.

Dėl fejerverkų ir kitų ekstremalių bei kitų pavojingų pramogų yra tam tikri apribojimai. Juos galima leisti tik LR įstatymų numatyta tvarka ir laiku.

Kiekvieną atvejį reikia derinti iš anksto, aptariant saugos, švaros, neigiamų padarinių klausimus.

 

FEJERVERKAI galimi iki 22 val. (Triukšmo valdymo įstatymas)

Rekomenduoju:

PROFESIONALŪS FEJERVERKAI

Pačios geriausios sąlygos ir pasiūlymai šventėms viloje Pas Šeštoką

UAB POLONEZAS / UAB HESTIA BALTIC

Tel.: +37061571762 El.paštas: vilnius@raketa.lt  

Hestia Baltic fejerverkai viloje Pas Šeštoką

Hestia Baltic fejerverkai viloje Pas Šeštoką

http://www.raketa.lt/

Rekomenduojame Vestuviniai fejerverkai

Dėmesio!!!  Fejerverkų ir pirotechnikos gaminių tiekėja UAB „Bombikė“(iš Panevėžio) į sodybos „Pas Šeštoką“ teritoriją nebus įleidžiami, dėl konfliktiško elgesio, padarytų bei neatlygintų nuostolių. Užsakiusius sodybą „Pas Šeštoką“, prašome, šios įmonės nesirinkti.

 

Puiki alternatyva fejerverkams ir visiškai saugu, draugiška gamtai ir dėl neskleidžiamo triukšmo leidžiama vėliau nei 22 val.  Lazerių šou

http://www.lazeriuprojektai.lt/

tel. +370 653 64611

Gepostet von Medeinė Šeštokaitė am Sonntag, 14. Juli 2019

Gepostet von Medeinė Šeštokaitė am Sonntag, 14. Juli 2019

 

Įspūdinga, originalu ir visiškai saugu yra Ugnies šou

Patys geriausi svečių atsiliepimai : VIDURAMŽIAI

Draudziama automobiliu vaziuoti prie sales ant betono trinkeliu

SVARBU Informacija ir apribojimai (dekoratoriams, vedėjams, DJ ir kt. paslaugų teikėjams).

 1. Renginių vedėjams, DJ, dekoratoriams ir t.t. – privažiavimas iki salės išsikrauti aparatūrą ar kitą turimą inventorių- iki trinkelių ribos ! (tiek išsikrauti ir pasikrauti). Aplink salę esanti betono trinkelėmis išklota teritorija yra pėsčiųjų zona. Išsikrovus aparatūrą automobiliai NEDELSIANT turi būti pastatyti į automobilių stovėjimo aikštelę – privažiavimas ar praėjimas turi būti laisvas kitiems paslaugų teikėjams ar sodybos svečiams.  Tai yra griežta sodybos vidaus taisyklė – tvarkai ir pastatų saugumui užtikrinti ir galioja visiems paslaugų teikėjams ir lankytojams.
 2. Dūmus diskotekai galima naudoti tik antroje raudonojoje salėje, prieš tai uždengus dūmų detektorius. Baltoje salėje dūmų naudojimas draudžiamas!!!
 3. Vakaro ir nakties metu muzika galima tik patalpose, dienos metu esant būtinybei lauke – nepažeidžiant „Triukšmo valdymo įstatymo“ leistinų lygių.
 4. Fejerverkų naudojimas turi būti suderintas iš anksto dėl vietos, laiko ir galimų neigiamų padarinių išvengimo.
 5. Dekoratoriai atvykimo laiką į sodybą turi suderinti su šeimininkais asmeniškai ir iš anksto. Jei turim dvi šventės savaitgalį –  dekoratorių darbo laikas nuo 12 val. šeštadienio iki 15 val. Jei prieš dekoravimą nėra kitos šventės ir sodyba laisva (tai galiu žinoti likus keletui dienų iki šventės) galimas atskiras susitarimas. Tuo atveju galima dekoruoti laikotarpiu nuo 8.00 val. ryto.
 6. Dekoratoriams, šventės koordinatoriams: dekoruojant salę ir sprendžiant stalų sustatymo vietos parinkimą, prašome, paisyti gamtos dėsnių ir neorganizuoti desertinio stalo toje salės dalyje kuri nėra apsaugota nuo tiesioginių saulės spindulių ar kitų neigiamų padarinių, parenkant stalų ir dekoro, foto sienelės  vietas, prašome, paisyti svečių ir kitų paslaugų teikėjų patogumo.  Dėl neprotingai pasirinktos vietos, siekiant savanaudiškų tikslų pasidaryti asmenines gražias  fotografijas, atsiranda neigiami padariniai – kaip pavyzdys : ištirpę saldumynai ar pan., foto sienelėmis pastatytomis ežero panoramoje naudotis galimybės nėra dėl aktyvios saulės ir tiesioginių saulės spindulių ar stipraus vėjo (arba jei vistik naudojamasi kenčia fotografijų kokybė, svečiai jaučia diskomfortą). Netrukdykite dirbti sodybos aptarnaujančiam personalui – išsiplauti salę ir  baigti serviruoti stalus.  Gėles ar gėlių puokštes prašome atsivežti jau padarytas ir jei atsivežate anksčiau, prašome, laikyti vėsioje ir nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ir ant stalų statykite tik tada kai salė bus paruošta ir pilnai atvėsinta, suderinus su sodybos personalu.
 7. Dekoravimo priemones prašome atsivežti jau pagamintas ir paruoštas (ruošti dekoravimo inventorių sodyboje galimybės nėra). Įrankius, kopėčias, žirkles, tvirtinimo elementus – turėti savo asmeninius. Tvirtinimo elementai neturi pažeisti sienų ir palikti klijavimo žymių. Staltieses jei naudojate savo asmenines atsivežkite išlygintas – tai užima daug laiko – o jo ruošiantis šventei yra tikrai ribotas kiekis. Stenkitės, kad dekoravimas netruktų ilgiau nei 3 val. ir netrukdytų dirbti kitiems.
 8. Šiukšles, dėžes ir pan. prašome išsivežti. Savo darbo vietą palikite švarią, išvalytą.  Po šventės, prašome, nedelsiant pasiimti dekoravimo inventorių.
 9. Naujajame salės kupole kabinti lemputes ar tvirtinti kitas dekoro priemones draudžiama. Užuolaidų prašau neliesti.  Funkciniam užuolaidų naudojimui bet koks dekoravimas trukdytų ir didėtų audinio (specialios paskirties audinys back out – kuris itin brangus) sugadinimo rizika.
 10. Dėl žvakių (atviros ugnies naudojimo) yra tam tikrų apribojimų, žvakes galima naudoti tik absoliučiai užtikrinus saugumą nuo vaško ištekėjimo, inventoriaus sugadinimo ar sudeginimo. Visada yra galimybė ugnį pakeisti elektonika, kuri yra saugu ir švies visą šventės laikotarpį. Primenu: vaškas iš staltiesių neišsiplauna, jau nekalbant apie sudeginimo riziką.
 11. Svarbu: vestuvių ar kitos šventės organizavimo ir pasiruošimo procese dalyvauja keletas skirtingų paslaugų teikėjų, kurie yra – vadinamas „personalas“ ir neturi galimybės pasirinkti vieni kitų – tai už juos padaro užsakovas kuris ir moką algą kiekvienam. Profesionaliai dirbantis personalas turi atlikti kokybiškai tą darbą kuriam yra užsakovo pasamdytas ir rūpintis tik užsakovo, o ne asmeniniais interesais.  Šventės vietoje, prašome, dirbti kaip komandai – tartis, derintis, nekliudyti dirbti vieni kitiems ir ieškoti geriausių sprendimų būdų, elgtis mandagiai ir nekonfliktiškai – viso personalo turi būti vienas bendras tikslas : 100 % dirbti užsakovo labui ir padaryti viską kas įmanoma, kad šventė būtų maksimaliai gera ir graži.  Laikykitės šventės vietos vidaus taisyklių.