NAUJIENA !!!

2018 m. Atnaujinta renginių-pokylių salė!

Norime pasidalinti džiugia naujiena su būsimais savo sodybos svečiais.  2018 m. sezoną pradėjome atnaujintoje, rekonstruotoje pokylių salėje.

Pastatytas pagrindinės salės priestatas – stiklo metalo konstrukcijos kupolas. „Baltoji salė“ (balinta mediena jungiasi su baltos spalvos metalo-aliuminio konstrukcijos rėmu) vientisa erdve jungiasi su stikliniu kupolu dekoruotu itin galinga apsauga nuo saulės – „blackout“ užuolaidomis, sudėti specialūs stop sol stiklai turintys veidrodžio efektą. Įrengti du kondencionieriai.  Patikrinta : komfortiškos sąlygos bus net ir karščiausiu oru. Salės viduryje nėra nei vienos kolonos. Nauja, erdvu, šviesu, modernu – griežtos formos – jokių nereikalingų detalių.

Nuostabia sodybos ir ežero panorama galėsite grožėtis tiesiog iš salės – švęsti savo šventes ar organizuoti santuokos ceremoniją tarsi lauke, bet nebijant lietaus ar vėjo.

Bendras pagrindinės salės plotas  – 130 kv.m.

Salė talpina iki 80 (+-) svečių!!!
Vestuvės viloje Pas Šeštoką

Vestuvės viloje Pas Šeštoką

Pas Šeštoką salės nuoma vestuvėms

Pas Šeštoką salės nuoma vestuvėms

Pas Šeštoką atnaujinta renginių švenčių salė

Pas Šeštoką atnaujinta renginių švenčių salė

2019 m. pastatytas namas „Upelis“

Poilsio namas pavadinimu „Upelis“ pastatytas šalia sodybos komplekso su atskiru įvažiavimu ir automobilių parkavimo vieta, atskira teritorija, šalia tekančio upelio.

Pastatas naujas – pradėsime nuomoti 2019 m. Gegužę.

Jame yra 10 miegamųjų vietų : pirmame aukšte 4 vietos ir antrame aukšte 6 vietos. Galimos kelios papildomos vietos. Yra dušas ir wc.

Namas "Upelis"

Namas „Upelis“

Namas "Upelis" 1 aukštas - 4 viegamos vietos

Namas „Upelis“ 1 aukštas – 4 viegamos vietos

Namas "Upelis" 2 aukštas - 6 miegamos vietos

Namas „Upelis“ 2 aukštas – 6 miegamos vietos

Laukiame Jūsų !!!