Atsiliepimai

Su sužadėtine ieškojome vietos savo vestuvėms ir atvykę radome nuostabią ežero panoramą, šviesią ir erdvią salę, tvarkingas gyvenamąsias patalpas ir labai draugišką šeimininkę, iš kurios nuolat jutome nuoširdžias pastangas, jog mūsų šventė būtų itin graži ir sklandi. Tad ilgai nedvejojome ir dabar jau galime pasakyti, kad pasirinkome teisingai! Stiklinis kupolas kūrė didelį įspūdį, o viskas praėjo puikiai profesionalios sodybos komandos dėka. Sodybos maistas, įskaitant ir kitos pusryčius bei pietus, buvo išgirtas mūsų svečių. Išties, apie Sodybą Pas Šeštoką galime tik pagirti ir rekomenduoti kitiems!

Viktoras
Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką

Dar kartą norėjau be galo padėkoti jums už nuostabią vilą, aplinką, personalą!!! Pranoko visus lūkesčius!!! Labai ačiū už šiltą bendravimą, palaikymą visos šventės metu, šilumą, šypsenas ir, kad buvote kartu.   AČIŪŪŪŪŪŪ🥰

P&J

Nuostabi sodyba ir jos šeimininkai! Labai džiaugiamės pasirinkę būtent šią vietą savo šventei. Šeimininkai labai malonūs, organizuojant šventę rekomendavo dekoratorę ir konditerę, kuriomis taip pat likome labai patenkinti. Šventės dieną nereikėjo niekuo rūpintis, nes tai darė puikus personalas (atskira padėka Gretai, ją labai gyrė ir svečiai). Labai skanus maistas, ypač pagrindinis patiekalas. Kambariai tvarkingi, švarūs, labai jauki ir visa sodybos aplinka 🙂 Tikiuosi bus progų dar ne kartą čia sugrįžti!

Justina

When I got engaged in September 2021, I knew what kind of wedding I wanted. Relaxed, in the nature, with a lake nearby. I spent hours researching different venues in Vilniaus region, but the was only one I liked from the pictures: this one. I asked my parents to go and see it as I live abroad, and once they came back they confirmed that they had a good feeling. I only saw this place for the first time on my wedding day, and it exceeded all the expectation! It is gorgeous, well looked after, modern, in a stunning location with the most attentive owners. The food was beyond delicious (especially shashlik!), the waiting staff was professional, polite and hardworking, the owners were extremely helpful. We had guests from 10+ countries, even as far as Japan and they all said how mush they enjoyed their time. Aciu Jums labai, miela Sestoku seima, buvo super!! Tikrai negalejo buti geriau!

Sabina

Vila Pas Šeštoką- nuostabi sodyba, su dar nuostabesniu personalu. Sodybos šeimininkė Diana verta didžiausios pagarbos, tokio paslaugumo ir rūpestingumo tikrai nebuvo tikėtasi.
Mums labai pasisekė, jog galėjome savo šventę atšokti šioje vietoje. Labai graži sodyba ant ežero kranto, pušynū apsuptyje. Jos personalas išvis bomba, ir greitas ir paslaugus ir malonus. Apie maistą taip pat tik geriausi atsiliepimai. Tikrai, labai džiaugiamės pasirinkę, būtent šią vietą.

Monika

2023-07-01 vestuvės

Didžiausios rekomendacijos!💯 nuostabūs vilos šeimininkai!❤️ Labai džiaugiames pasirinke šią vilą savo vestuvėms, nereali aplinka, nuostabi gamta prie ežero, labai skanus maistas!🤩🤤 viskas buvo tobula, esame labai laimingi!🫶🏻

Miglė Maskoliūnaitė

Buvo puiku!

Labai džiaugėmės, kad savo vestuvių šventei pasirinkome būtent šią vietą! Labai graži aplinka, didelis savininkų dėmesingumas, skanus maistas, viskas buvo 100%! Net neabejoju, kad dar sugrįšime! Rekomenduoju! 🌼

Sandra ir Linas

Bendravimas, paslaugų kokybė, konsultacijos organizuojant šventę, personalo darbas, išpuoselėta sodybos aplinka pranoko visus lūkesčius. Buvo maksimaliai profesionalų ir kokybiška.Rekomenduojame 110%!

Su geriausiais linkėjimais,
Ernesta ir Andrius Bružai ❤

Ernesta Bružienė

Po šventės praėjo jau apie pusmetį, bet emocijos vis nenuslūgsta, dėka puikios komandos. Norime padėkoti visai sodybos Vilos pas Šeštoką komandai už puikią šventę. Nei sekundei nesudvejojome sodybos
pasirinkimu, apžiūrėjus ir pabendravus supratome, kad tai vieta skirta mums.
Graži, sutvarkyta aplinka. Užburianti gamta. Personalas malonus ir paslaugus. Maistas skanus ir šviežias. Viskas taip
jauku ir sava, kad nesinorėjo išvažiuoti. Likome patenkinti ne tik mes savo pasirinkimu, bet ir iš svečių girdėjome tik geriausius atsiliepimus.

Didžiausios sėkmės Jūsų komandai tolimesnėse šventėse ir darbuose!

Pagarbiai,
jaunieji Julija ir Nikolay

Julija ir Nikolay

Nuoširdus ačiū p. Šeštokams už nuostabią šventę, sodyba puiki, maistas gardus, viskas tiesiog be priekaištu Likom labai patenkinti ir mes ir mūsų svečiai. Sodyba idealiai pritaikyta vestuvėms, atrodo, kad geriau net ir nesugalvotum 🙂.Esame dėkingi p. Dianai už vertingus patarimus ir linkime sėkmės.

Sandra ir Antoni

Labai Jums ačiū už nuostabią šventę. Negalėjome atsidžiaugti išpuoselėta sodybos aplinka, skaniais ir sočiais patiekalais, jaukia atmosfera, Jūsų rūpestingumu. Labai rekomenduojame sodybą visiems norintiems išskirtinio aptarnavimo ir įsiklausymo į individualius poreikius. Sėkmės Šeštokams ir jų komandai! 🙂

Rūta K.

Norintiems pasakos ♡

Sveiki visi,

Isivaizduokite, sėdime Egėjo jūros pakrantėje, stebime saulėlydį ir ilgimės Dianos ir jos be galo išpuoselėtos sodybos...
Būsimi jaunavedžiai ir visi svečiai, kurie dvejojate dėl šios sodybos, nepadarykite klaidos...
Jeigu švęsti savo šventę, tik pas Šeštokus!
Mes organizavome trijų dienų šventę.. Bet tos dienos prabėgo kaip sapnas..dėka Dianos ir jos personalo turėjome tokią šventę, kokios net negalėjome įsivaizduoti!
Skanesnis maistas būna tik pas Mamą...personalo mandagumas bei profesionalumas 11 balų. O apie Šeimininkus neturime žodžių...
Esant progai, mes čia tikrai grįšime.. Nes per kelias šventės dienas taip susidraugavome, kad sunku buvo išsiskirti.
Pasikartosime, norintiems pasakos, ši vieta kaip tik Jums!

Laimingi ir įsimylėję
R♡K

Rimgaudas ♡ Karolina

Įmonės renginys

Šioje sodyboje organizavome trijų dienų konferenciją. Šeimininkai atsižvelgė į visus mūsų pageidavimus ir suorganizavo renginį, kuris visiškai atitiko mūsų lūkesčius. Betarpiškas ir profesionalus p. Dianos bendradarbiavimas paliko labai gerą įspūdį ir buvo labai teigiamai įvertintas visų konferencijos dalyvių. Su malonumu rekomenduočiau Šeštokų sodybą įvairiems renginiams ir pati mielai sugrįžčiau dar kartą.

Ainė

Puiki sodyba

Vasarą šventėme vestuves, - norėdami ekonomiškesnio varianto rinkomės 5dienio vakarą sodyboje pas Šeštoką. Šeimininkė labai supratinga, turi tikrai gerą skonį. Linkiu ir toliau neblėstančios energijos!

 

Inga S.

Inga S.

Nežinau, kas galėtų būti buvę tobuliau už vestuves Šeštokų sodyboje.
Nuostabi vieta, beprotiškai gražus kraštovaizdis, labai gražiai sutvarkyta aplinka, pilna vietos ir laisvės poilsiui bei pramogoms, puikus personalo aptarnavimas (viskas visada laiku ir vietoje), nuostabi sodybos šeimininkė Diana Šeštokienė, kuri ne tik padėjo sukurti šventės atmosferą, įgyvendinti originalias dekoravimo idėjas, pati sutvarkė aplinką (taip taip, ši tik iš pažiūros gležna supermoteris pati pjauna žolę, vairuoja traktoriuką ir kūrena pirtį!), bet ir davė daug naudingų patarimų, buvo labai geranoriška visais atžvilgiais.
Jos rekomenduotas vedėjas Darius Čepulis ilgam paliko neišdildomą gerą įspūdį absoliučiai visiems svečiams, o ypač jauniesiems!
Pokylių salėje yra pakankamai vietos tiek susodinti daug svečių, tiek erdviai pašokti. Maistas puikus, ypač antros dienos pusryčiai! Kambariai taip pat labai gražiai sutvarkyti, šaltesniu metų laiku yra šildymas.
Sodybos aplinka leido antrą vestuvių dieną maksimaliai mėgautis visais įmanomais malonumais: pirtimi, kubilu, ežeru, kuriame galima tiek išsimaudyti, tiek paplaukioti valtimi, tinklinio aikštele (kuri virto vandensvydžio aikštele), pietumis lauke, poilsiu pavėsinėje, fotosesija tarp žydinčių obelų...
Dar kartą ačiū Dianai ir visai jos komandai už nepakartojamas vestuves, tikimės dar kada pas jus atvykti!

Jaunieji

Labai dekojame Jums bei jusu visam sodybos kolektyvui uz labai malonu bendravima,uz naudingus patarimus, gera aptarnavima, labai skanu maista tiek sventes metu tiek antros dienos ryta,bei jaukia sodybos aplinka.ACIU
Kas dar abejoja ar rinktis sia sodyba galim drasiai rekomenduoti,tikrai nenusivilste.
Jaunieji
Edita ir Alvydas

Edita ir Alvydas
Jaunieji

Labai dėkojame sodybos šeimininkams, taip pat visam personalui už nuostabią šventę. Šventės metu, mes - jaunieji, buvome visiškai atsipalaidavę, už mus buvo viskuo pasirūpinta, prieš tai viską aptarus. Maistas tiek mums tiek mūsų svečiams begalo patiko. Labai džiaugiamės pasirinkę šią sodybą savo vestuvėms. Tikrai rekomenduojame.

Evelina ir Andrius,
Jaunieji

E&A

Nepakartojama aplinka, aptarnavimas, maistas,atmosfera,rūpinimasis. Viskas be priekaištų, esame labai laimingi,jog pasirinkome būtent Jus:) padėjote šventei tapti tobulai! Drąsiai rekomenduojame visiems švęsti vestuves šioje sodyboje!

Indrė ir Vladas

I&V

Labai norime padėkoti Dianai ir Kęstučiui Šeštokams už nuostabią aplinką ir jaukumą Jų sodyboje, net neįsivaizduojame gražesnės vietos atsvęsti Vestuves. Labai išpuoselėta aplinka, tvarkingi svečių numeriai, subtilus ir malonus aptarnavimas, įspūdingai erdvūs plotai nuteikia pasijusti labai romantiškai.

Edita ir Gintautas ,

Dėkojame Jums

 

E&G

Nepakartojama aviacinė vestuvių šventė Šeštokų sodyboje

Jau planavę ar šiuo metu planuojantys savo vestuves, sutiks, kad vietos parinkimas šventei yra labai atsakingas etapas. Tiesa, kad vestuvės – tai pirmiausia Jaunųjų šventė, bet mums asmeniškai buvo svarbus kiekvienas svečias. Priežastis paprasta: visa šventės nuotaika daugiausia priklauso nuo svečių, o jei svečiai linksmai nusiteikę ir kaip reikiant atsipalaidavę, ir Jaunieji bus laimingi, ir vestuvės bus užskaitytos 100 % 🙂

Mūsų vestuvių šventė Šeštokų sodyboje atitiko visus lūkesčius. Teko lankytis ne vienoje sodyboje ant ežero kranto ir visos jos savaip gražios, tačiau Šeštokų sodyba mums pasirodė išskirtinė. Neapsakomo grožio gamta, erdvios pokylių salės, šalia atskirai išsidėstę jaukūs namukai, pirtis ir kubilas ant ežero kranto visada buvo mūsų vestuvių vizijos dalis  Tačiau pamačius visa tai realybėje, įspūdį dar labiau sustiprino tvarkinga ir išpuoselėta aplinka, žaidimų aikštelė vaikams, jaukumo, privatumo užtikrinimas ir t.t. Bendrai tariant – vaizdas, kurį norisi pavadinti ,,pagalvota apie viską“ 🙂

Priešingai nei kitur, šioje sodyboje daug dėmesio skiriama ne tik išorinei, bet ir vidinei tvarkai palaikyti, o tai labai svarbu. Pokylių salės puošnios ir erdvios, vietos buvo užtektinai tiek sėdint prie stalo, tiek šokant (mūsų buvo beveik 60 žmonių). Miegamieji svečių kambariai švarūs ir tvarkingi, beveik kiekvienas turi savo vonios kambarį. Beje, nepaisant to, kad mūsų šventė vyko rugsėjo viduryje, pirtis ir ežeras antrą dieną buvo labai smagi pramoga svečiams. Tad tikrai labai rekomenduojame šią pramogą visiems, kurie mėgsta atsigaivinti ir pasimėgauti vandens malonumais 🙂

Reikia pripažinti, kad ilgametė sodybos šeimininkų patirtis vestuvių versle kalba pati už save: platus ir patrauklus maisto asortimentas, aukštas aptarnavimo lygis, lankstumas, dėmesingumas, atsakingumas, naudingi patarimai gelbėjo organizuojant šventę nuo A iki Z. Trumpai tariant, ,,aukštas pilotažas“ – ką jau daugiau ir bepridursi po taip šauniai suorganizuotos vestuvių šventės aviacijos tema 🙂 Taip pat dideli komplimentai personalui, kuris, kiek žinome, iš vakaro plušo kitose vestuvėse, bet savo nuovargio nedemonstravo, visą laiką šypsojosi ir suteikė nepriekaištingą aptarnavimą mūsų šventės metu 🙂

Dar kartą iš visos širdies dėkojame sodybos šeimininkams, Dianai ir Kęstučiui Šeštokams, už nuostabią šventę, jaukią aplinką, skanų maistą ir malonų aptarnavimą jų sodyboje 🙂 Nuoširdžiai rekomenduojame šią sodybą tiems, kurie nori jaustis atsipalaidavę ir apie nieką negalvoti savo vestuvių dieną, kurie nori tiesiog mėgautis švente, kurie nori matyti savo svečius linksmus ir smagiai nusiteikusius 🙂 Jeigu netikite mumis, perskaitykite kitus atsiliepimus arba susisiekite patys su sodybos šeimininkais 🙂 Sėkmės planuojantiems savo vestuves! 🙂  

Viktorija Ir Miroslav F.

V&M

Šventė buvo nuostabi tiek mums, tiek svečiams. Liko neišblėstantys ir nepakartojami įspūdžiai, kurių dalis esate ir Jūs!
Norėtume padėkoti ir Jūsų personalui, šeimininkei - maistas buvo be galo skanus, aptarnavimas labai geras, kambariai puikūs. Didelis Jums ačiū už gerą darbą ir puikų rezultatą!
Linkime didžiausios sėkmės Jūsų darbuose.

Jūratė ir Aurimas

J&A

Nuoširdžiai dėkojame už pačia nuostabiausią mūsų vestuvių šventę. Viskas nuo šventės vietos, patiekalų gausos ir skanumo, aptarnavimo, sodybos šeimininkės - tobula! Taip pat džiaugiamės šeimininkės Dianos pasiūlytu vedėju Dariumi, DJ Edvardu, torto konditere Rima (Cukraus Magija), dekoratorėmis.

Ačiū Jums visiems!

Brigita ir Marius

B&M

Благодарим вас еще раз! Удачи

После нашей свадьбы (25 апреля) пролетел уже месяц, а мы только собрались написать отзыв. Но ведь сказать спасибо, никогда не поздно и мы: молодожены Мария и Вадим, родители, гости и друзья, благодарим вас за праздник, море эмоций и позитива.

Задумываясь о свадьбе своих детей, каждый родитель хочет сделать ее самой запоминающийся, самой красивой, самой романтичной, словом, самой-самой.

Выбрав для свадьбы усадьбу «Pas Šeštoką» мы не пожалели. Очень красивое место на берегу озера. Хозяйка усадьбы Дианa оказалась контактной и очень радушной женщиной с огромным плюсом – она хорошо знает дело, которым занимается. На стадии подготовки свадьбы давала толковые советы, помогала, не было вопросов, которые ставили бы ее в тупик. По первому нашему желанию в меню, без проблем, вносились изменения. Во время свадьбы все гости легко нашли свои комнаты и места за столами, а их было больше 65 человек. Комнаты для гостей были хорошо убраны, постель чистой, и все помещения протоплены (апрель все-таки).  

Зал где проходила свадьба, удобно разделен на 2 части, каждая со своей атмосферой и набором удовольствий: одни гости могут пить кофе, пиво, танцевать, другие- праздновать сидя за столами. А от столов уходить и не хотелось. Современный дизайн украшения стола, очень вкусная и разнообразная  кухня. И на второй день столы опять ломились от еды, но особого восхищения был достоин шашлык.

Благодарим хозяйку Диану и весь персонал за радушие, внимание и профессионализм. Желаем процветания вашего семейного бизнеса, много веселых торжеств и приятных  встреч, пусть летний сезон 2015 года, который начался с нашей свадьбы,  будет для вас удачным! И если у Вас, уважаемые посетители сайта, есть пара молодых влюбленных, то проведите их свадьбу в усадьбе «Pas Šeštoką». Вы не будете разочарованы!

Visaginas. 

Visaginas.

Buvo labai smagu švesti savo didžiąją šventę - Vestuves tokioje nuostabioje sodyboje. Labiausiai mus patraukė nuostabi aplinka, iki kruopelytės prižiūrėtas kiekvienas kampelis. Tik susitikus su šeimininke Diana, kuri paliko labai malonų įspūdį, net nedvejodami pasirinkome šią sodybą ir likome nenusivylę. Ačiū Jums labai už viską, nes viskas buvo nepakartojama! O Kęstučio kepto šašlyko dar ir dabar negaliu pamiršti, buvo žiauriai skanu! 🙂
Tikimės dar pas Jus atvykti!

Linkėjimai!

Vilma ir Henrikas

V&H

Nuoširdžiai dėkojame sodybos šeimininkams ir visam personalui už sukurtą nuostabią šventę. Personalas buvo iš ties profesionalus, puikiai įžvelgė svečių poreikius. Patiekalai buvo nepaprastai skanūs, ypač nustebino karštas patiekalas. Aplinka gražiai sutvarkyta daug erdvės. Mūsų visi svečiai liko patenkinti. Dar kartą dėkojame šeimininkams už nepamirštamą vakarą. Ir norime rekomenduoti šią sodybą pasirinkti būsimiems jaunavedžiams. Ar kitoms šventėms.

Gintarė ir Andrius

G&A

Norime nuoširdžiai padėkoti sodybos šeimininkams, Dianai ir Kęstučiui Šeštokams, už puikų visos šventės organizavimą. Viskas vyko sklandžiai. Personalas draugiškas, maistas be galo skanus, aplinka nuostabi. Viska buvo išpildyta su kaupu.

Agnė ir Raimondas

A&R

Karina ir Augustinas iš visos širdies dėkoja visai sodybos "Pas Šeštoką" komandai, o ypatingai didelį AČIŪ tariame sodybos savininkams - Dianai ir Kęstučiui Šeštokams! Labai esame sužavėti šios sodybos grožiu, maisto gardumu, personalo svetingumu ir mokėjimu būti tiesiog nepastebimais:) Labai džiaugiamės, kad mūsų pasirinkimas buvo ši sodyba, tiesiog trūksta žodžių apibūdinti kokie esame patenkinti ir laimingi. Didelis AČIŪ ir kuo didesnės Jums sėkmės, o mes tikrai dar pas Jus grįšime:))
Šilčiausi linkėjimai visai Jūsų komandai:)

K&A

PASAKA! Ačiū dar kartą!

Ačiū Dianai ir Jos komandai už tokia nuostabia šventė !!! Sodybos vieta buvo kažkas nerealaus! Viskas prižiūrėtą iki mažiausiu smulkmenų ! Maistas buvo labai skanus! Visi svečiai gyrė ir užkandžius, ir vištiena , o šašlykai buvo wow!
Visi kambariai buvo tvarkingi, svarus! Draugai kurie miegojo naujame mini name tai sakė jautėsi lyg atostogose!
Iš kurio lango tik pažiūrėsi, kraštovaizdis-gamta tiesiog nuostabi!
Visi labai džiaugėsi pirtimi , kubilu , valtimi, vandens dviračiu ! Tiek daug buvo galima nuveikti!
Ačiū Jums Diana , kad viską taip tobulai suorganizavote! Jus padarėte mūsų šventė tiesiog fantastiška ! Ačiū už kiekviena Jūsų patarimą ! Tokia profesionali komanda! Jusu nuotraukos labai gražios ! Visi labai patenkinta ir visiems rekomenduosiu "Pas Sestoka" sodyba !!!

Ačiū !!!!

Su Meile,

Marina ir Jonas N.

Marina ir Jonas N.

30 metu gimtadienis

laba,
daug nerasysiu, bet tai buvo pati geriausia svente visomis prasmemis : vietoves grazumas, aptarnavimo lygiu, papuosimai, dekoracijos, pasitikimas, isvykimas , seimininku paprastumas - atsakingumas ir t.t. balais : 10/10! ACIU!

Marius Z.

Sodyba Pas Šeštoką tobula vieta Jūsų tobulai šventei

Nuostabiai sutvarkyta aplinka, be galo skanus maistas ir labai nuoširdus bendravimas. Dar kartelį dėkoju už patarimus ir prisidėjimą prie mūsų nuostabios šventės. Rekuomentuoju visiems, tikrai nepasigailėsite pasirinkę šią sodybą.

Viktorija

Norime pasakyti didelį AČIŪ Jums Diana už nerealiai gražiai sukurtą mūsų šventę😘 Viskas būvo daugiau negu tobula. Sodyba, maistas, padėjimas pasiruošti viskas Jūsų dėka😘 AČIŪ JŪMS UŽ VISKĄ. Esame patys laimingiausi Jaunavedžiai.😘 Geriausia vieta vestuvėms Šeštokų sodyba👨‍❤️‍💋‍👨💞💍

Martyna J.

Vieta, kurioje mielai šventes švenčia mano jaunavedžiai. Nuostabi ežero pakrantė,graži,išpuoselėta aplinka, bei skanus maistas. Paminėčiau, jog šeimininkai priima kiekvieną svečią kaip artimą draugą.
Rekomenduoju!

Vedybų planuotoja ir dekoratorė Kristina V.
https://www.facebook.com/vestuvesLTsvetur/

*****

Penkios žvaigždutės už nuostabiai sutvarkytą aplinką, gerą aptarnavimą, skanų maistą ir dar penkiasdešimt penkios už be galo šiltą bendravimą!! 🙂 Rekomenduoju kaip visapusiškai puikią vietą jūsų šventei bei poilsiui! 🙂
Edita Z.

Graži ir jauki aplinka. Tvarkingi kambariai, kiekvienas turi wc ir dušą. Skanus maistas.

M P

Сказочно красивое и спокойное место для души, для релакса))) Красивая природа, радушные хозяева

Наталия К.

Хорошее место для отдыха на природе. Тихо, уютно, хорошо кормят. Отличная сауна. Рядом озеро.

Viatcheslav T.

Nuostabi šventė ,o sodyba tai mažas mūsu Lietuvos perliukas .Senai nemačiau tokio grožio,sėkmės sodybos šeimininkams!

Kitaip GV

Ačiū Sodyba Pas Šeštoką už nuostabią vietą šventei, puikų personalą bei pagalbą ir kantrybę atsakinėjant į begalę laiškų : )) Ačiūūū 

Ingrida G.

Dekoju mielieji Sestokai
Uz nuostabias akimirkas svenciant mano dukters ir Jos isrinktojo Rimvydo vestuves .
Tai buvo nuostabi svente!
Nuosirdziai rekomenduociau visiems pasirinkti si nuostabu gamtos kampeli asmeninems sventems!

Dijana W.
viduramziai ugnies sou sodyboje pas sestoka

Be galo ir be krašto esame dėkingi sodybos šeimininkams! Tai be galo rūpestingi, šaunūs, nuoširdžiai patarentys, supratingi žmonės! Mes ir mūsų svečiai esame labai patenkinti. Maistas be galo skanus, aptarnavimas labai geras, kambariai puikūs. Dar kartelį didelis ačiū Jums ir visam Jūsų šauniam kolektyvui! 🙂

Juste Ž.

???Nuostabi aplinka, nuostabūs vaizdai, nuostabus aptarnaujantis personalas, nuostabūs sodybos šeimininkai. Patys skaniausi šašlykai! Ačiū, kad esate, užkėlėte nematomą kartelę kitoms turizmo sodyboms ?. Ačiū, kad esate, rekomenduoju 100% ???

Sarune L.

Norime tarti didelį Ačiū už nuostabią šventės nuotaiką, jaukumą, emocijas ir visa kita.
Viskas buvo tobula ir ko tikėjomės, tas buvo išpildyta. Esame labai patenkinti VISKUO VISKUO. Svečiai liko sužavėti maistu, aplinka, salių ir nakvynės vietomis. Sodybos šeimininkė Diana - nuostabus, šiltas žmogus ! Sulaukėme patarimų, pagalbos ir visko ko prireikė organizuojant šventę, bei pačios šventės metu. Grįžtume čia DAR ir Dar <3

Jolita O.‎

Pasakyti, kad viskas buvo puiku neužtenka. Viskas pranoksta lūkesčius, svajones ir viską ko tikėjomės... Vieta pasakiška! Tvarka, švara, maistas be priekaištų! Kai atvykom ir pamačiau, kad tai mūsų šventė, norėjosi patrinti akis. Jūsų šeima nuostabi, kad sugeba gražiausias šventes paversti įspūdingomis. Diana Šeštokienė, jūsų nuoširdumas, pagalba, patarimai labai daug reiškia. Labai smagu, kad norite, jog jūsų sodyboje šventės būtų nepakartojamai gražios. Pats nerealiausias jausmas, kad mes galėjome jaustis visiškai atsipalaidavę ir nereikėjo dėl nieko sukti galvos ar ieškoti kur kas. Mergaitė, kurios dirbo visą vakarą ir kitą dieną- tikros šaunuolės! Ačiū joms už viską. Maistas pasakiškai skanus! Karštas patiekalas..... kažkas nerealaus, naujo ir įdomaus. Ir geriausias jausmas mums, kai svečiai prieina ir pasako, kad viskas atrodo nuostabiai, kad kambariai labai patinka, kad aplinka ir viskas viskas yra puikiai. Džiaugiamės , kad nuo mūsų ir nuo svečių veidų abi dienas nedingo šypsena. Ačiū labai labai. Kuo geriausi linkėjimai ir padėka! Sėkmės!

 

Giedrė P.

Aciu labai siai nuostabiai sodybai uz musu svente 🙂 aciu labai Dianai Sestokienei uz pagalba padarant musu svente superine, aciu Kestuciui Sestokui uz nuostabia pirti ir ziauriai skanius saslykus:) aciu virejom uz skanu maista kurio buvo per akis... 🙂 tikrai labai dziaugiames su vyru kad pasirinkome butent ta sodyba!! Jus nuostabus!!! Tikiuosi neuzilgo susitiksim vel 🙂 ir jeigu dar kas nors dvejoja ar imt ar ne tai galiu pasakyti tikrai nepasigailesit paeme 🙂 dar karteli labai didelis aciu!!!

 

‎Julija L.S.
Nuoširdžiausiai dėkojame už nuostabę šventę, gražią aplinką, skanų maistą, šypsenas priimant ir išleidžiant, neįkainojamus patarimus ir rekomendacijas, tikrai padėjote išsipildyti mūsų svajonei !!!! Indrė ir Žygimantas REKOMENDUOJAME TIKRAI NESIGAILĖSIT !!!!
Žygimantas S.
Dėkojame Jums už tai, kad taip nuostabiai pasirūpinote mūsų švente. Šeimininkai - pasakiški, maistas nepakartojamas, personalas paslaugus iki begalybės. Mūsų svarbiausia gyvenimo šventė buvo ideali, o kad tai įvyktų Jūs įdėjote labai daug darbo. Dar kartą noriu Jums padėkoti už visą triūsą ir tikiu - mes dar susitiksime.
Raimonda D.

Ačiū Jums, puiki sodyba tikėkimės, kad dar sugrįšim

Lidija P.

Labai didelis ACIUUUUU....

Labai noretume padekoti siems nuostabiems zmonems , kurie begalo daug prisidejo prie musu pacios graziausios dienos gyvenime . Diana Šeštokienė is visos sirdeles atsidavusi tiek del jaunuju tiek puoseledama sia nuostabia sodyba. Super geras personalas padejo mums jaustis ramiai ir megautis savo diena ! Maistas super , visur tvarka ir svara ! Vis dar gyvename ta diena ir 100% mes dar sugrysime pas jus ?Aciuuuuuuuu......!!!!!!

Vestuves buvo grazios tik del jusu nuostabios aplinkos ir begalo gero aptarnavimo !!! Jus nuostabus !

Zydrune V.
PAS SESTOKA vila sodyba prie ezero moletai

Pati nuostabiausia, geriausiai klientus suprantanti ir įgyvendinanti jų svajones bei norus 🙂  šauni, šilta, maloni, komunikabili, draugiška moteris. Jos sodyboje vestuves planuočiau vos ne kiekvienam savaitgaliui 🙂 mūsų vestuvės buvo prieš 7 metus, bet iki šiol prisiminimai kuo geriausi 🙂 vien teigiami atsiliepimai, nereali sodyba ir jos šeimininkai 🙂 sėkmės Dianai bei Kęstučiui!

Jurgita V.S.

Turbūt tai vieta ir žmonės kur dingsta abejonės, baimė, ir panika. Viskas tampa aišku, ramu ir gera kai planuoji savo šventę, o žmonės tau pasako tai kas tave nuramina. Tad jei galėčiau atsukti laiką 3 metai atgal - grįžčiau ten net nedvejodama.

Reda V.

Šventėme vestuves labai patiko aptarnavimas, maisto nešiotoju net nepastebėjau - nieko niekad netruko ant stalo  (kaip bitutės) ??kambariai nuostabūs - visi svečiai liko gerai išsimiegoję. vieta graži tvarkinga. bus didelė proga tikrai vėl čia apsilankysime ačiū ?

Lina K.

Vestuves sodyboje Pas Sestoka

Aciu uz puikia sodyba! Nuo pat pradziu mums patiko Dianos profesionalumas - viskas suderinta, paaiskinta, ispildyta. Maistas skanus, darbuotojai paslaugus, kambariai tvarkingi, o vieta pasakiska. Gavome netgi nuostabu ora dovanu, aciu :)). Sekmes tolimesniuose darbuose!

Julija R.

Vestuvės sodyboje

Čia viskas telpa viename: miestietiški patogumai, gamtos apsuptis, nepaprastai gardus maistas, malonūs šeimininkai ir visas natūralaus SPA kompleksas, norintiems atsigauti po linksmybių. Viso to rezultatas: ideali šventė ir laimingi svečiai. Ačiū!

Inga V.

Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką

Norėčiau kartu su Rita ( gal reikėtų rašyti su žmona 🙂 ) pasakyti didelį ačiū sodybos šeimininkams, kurie padėjo suorganizuoti svarbiausią mūsų gyvenimo šventę. Puikus maistas ( ypač jų firminis kepsnys 🙂 ), graži aplinka, o svarbiausia tai, kad šeimininkai padarė viską ką žadėjo ir netgi daugiau. Už tai jiems darsyk didelis ačiū.

Rita ir Povilas A.

Vestuvės Sodyboje Pas Šeštoką

Dar kartą nuoširdus ačiū už nuostabų bendradarbiavimą, pagalbą ir nuostabią šventės vietą. Girdėti tiek daug nuostabių atsiliepimų apie pasirinktą sodybą buvo nuostabu :)))

 

Agnė&Donatas

Vestuvės sodyboje

PAS SESTOKA vila sodyba prie ezero moletai

Didelis Ačiū Jums už neapsakomo grožio aplinką, superinį aptarnavimą, labai skanų maistą ir viską viską ką padarėte, kad mums būtų gera pas Jus!:) Mes dar grįšime....;)))))!!!

 

Rasa ir Aivaras

Sodyba Pas Šeštoką

ačiū už galimybę turėti pačias nerealiausias vestuves!!! Absoliučiai VISKAS buvo SUPER!!!!!!!!!!!

Viktorija Dro

Vestuvės Pas Šeštoką

Maistas nuostabus, kolektyvas puikus, aplinka fantastiška, o šeimininkai žemiški ir supratingi visų užgaidoms ir norams. Tai tikrai NUOSTABI vieta Jūsų šventei. Pati ten buvau alų midų gėriau... ačiū labai už tai ką jūs sugebate geriausia.

Reedzikee Reda
Nuotaka

Vestuvės sodyboje

Ačiū sodybos Pas Šeštoką ir Dekoravimas Jums kolektyvams, buvo nuostabios medaus vestuves!
Jaunavedžiai

Nadezda K.
Nuotaka

Pas Šeštoką sodyba prie Molėtų

Norime padėkoti maloniam, paslaugiam ir draugiškam kolektyvui. Jau ne kartą esame čia dirbę, visuomet skanu, gera, kaip namuose.Dėkui...

Grupe Metronomas
Muzikantai

Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką

Norėjome Jums bei visam sodybos kolektyvui padėkoti už nepaprastai gerą aptarnavimą (padavėjai visada būdavo tada kada reikia, bet kartu ir "nepastebimi"), skanų maistą (10 balų virėjams), labai jaukią ir malonią aplinką.
viskas buvo TOBULA.
Dar kartą ačiū už viską. Šventė pavyko geriau nei tikėjomės. 🙂

Pagarbiai,
Inga ir Paulius

Inga ir Paulius
Jaunieji

Sodyba Pas Šeštoką

Šaunuoliai....labai gražios nuotraukos! Aukštas serviravimo lygis...

Sigita M.

Pas Šeštoką sodyba

Labai dėkojame sodybos visam kolektyvui uz organizuotumą, puikų darbą, šiltai sutiktus vedėjus, šiltą bei jaukų bendravimą! Ačiū visam kolektyvui! 🙂

Karolis G.
Renginio vedėjas

Pas Šeštoką sodyba vestuvėms

Esu renginių vedėjas Andrius. Dažnai apsilankau sodybose kur vedu šventes. Teko ir čia vesti vestuves.
Sodyba ypatingai graži, šeimininkai labai svetingi. Visiems rekomenduoju šią išskirtinę vietą!

Andrius S.
Renginių vedėjas

Vestuvės Šeštokų sodyboje

Nuoširdus ačiū p. Šeštokams už nuostabią šventę, sodyba puiki, maistas gardus, viskas tiesiog be priekaištu Likom labai patenkinti ir mes ir mūsų svečiai. Sodyba idealiai pritaikyta vestuvėms, atrodo, kad geriau net ir nesugalvotum :-).Esame dėkingi p. Dianai už vertingus patarimus ir linkime sėkmės.
Sandra ir Antoni.

Antoni K.
Jaunikis

Vila vestuvėms

Dėkojame už nuostabią šventę 🙂 Puiki vieta, nuostabus aptarnavimas, malonūs ir atsakingi šeimininkai.

Jara ir Kriste
Jaunieji

Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką

Esu jau kelis kartus čia šventęs vestuves, nuostabi vieta, puikūs šeimininkai, o maistas skanumo! norėčiau čia ir savo vestuvių :)).

Mindaugas K.

Vestuvių sodyba Pas Šeštoką

Super aplinka, super atmosfera, super viskas.
Nepmirsiu šitos vietos...vieni iš geriausių prisiminimų liks

Danas M.

Vestuvės kaimo turizmo sodyboje Pas Šeštoką

Labai dėkojame sodybos šeimininkams už tikrai nuostabią šventę. Nuostabi sodyba, geras maistas ir šiaip viskas super:)

Gene P.- M.
Nuotaka

Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką

p. Diana, dėkojame, viskas buvo nerealiai! Aplinka nuostabi, maistas dieviškas, organizavimas nepriekaištingas (!), aptarnavimas taip pat puikus - berniukai bėgiojo vos sumatyti buvo galima 🙂 ačiū už nuostabią šventę. Linkėjimai visam kolektyvui!

Jaunoji
Jaunikis

Vestuvės

Aš pritariu Vaidai, mes irgi šventėm savo vestuves pas Šeštoką - viskas buvo idealiai 🙂 Geras organizavimas, puikus maistas, labai malonus šeimininkai! Tikrai dar sugrįšim!
AČIŪ JUMS DAR KARTĄ!

Irina Darius L.
Jaunieji

Sodybos svečias

Tikrai puiki vieta, šaunūs šeimininkai, smagus kubilas ir labai teisinga kopūstų sriuba!L.smagu buvo!!!

 

Inga B.
London, United Kingdom

Pas Šeštoką vestuvės

Jei laiką atsukčiau atgal ir sakytų dar karta rinkitės vestuvių vietą, neabejodami rinktumėmės TIKTAI šią sodybą. Nuostabi atmosfera, skanus maistas(antros dienos rytine kopūstų sriuba išsgelbėjimas buvo ne vienai pasiklydusiai sielai, o šašlykų skanumas nenusakomas) ir užliejanti ramybė, kad viskas bus padaryta idealiai. Šeimininkai nerealus, jei tik nori iškelt geras vestuves, užtenka atvažiuoti į jų sodybą, viską padės, patars, parekomenduos(vakaro vedėjas rekomenduotas, Diana, kaip ir sakėt nenuvylė anei kiek, ir dar vienu draugu sąraše padaugėjo ;), dekoratorė iš pusė žodžio suprato ko norim.Personalas, padavėjai, šeimininkutės, nematomi, bet kai tik jų reikia visada buvo po ranka, ir labai malonus žmonės, kaip ir sakiau didelis AČIŪ IR JIEMS. Žodžių nerandam padėkai. Šventė buvo tiesiog ideali. Tiesiog geras jausmas užlieja atėjus, kai tau įduota sodyba, visam savaitgaliui, sukurtas jaukumas lyg jaustumeisi namie. AČIŪ JUMS UŽ NUOSTABŲ LAIKĄ IR PATEISINTUS LŪKESČIUS.

Vaida B.
Nuotaka

Vestuvės Pas Šeštoką

Labai Jums ačiū už nuostabią šventę. Negalėjome atsidžiaugti išpuoselėta sodybos aplinka, skaniais ir sočiais patiekalais, jaukia atmosfera, Jūsų rūpestingumu. Labai rekomenduojame sodybą visiems norintiems išskirtinio aptarnavimo ir įsiklausymo į individualius poreikius. Sėkmės Šeštokams ir jų komandai! 🙂

Rūta K.
Nuotaka

Kaimo turizmo sodyba Pas Šeštoką

Geras aptarnavimas, skanus maistas, faina aplinka.

Evelina M.
Gabijos gimnazija

Šeštokų sodyba pati geriausia

Mes čia šventėm savo vestuves, šventė praėjo žiauriai gerai, šeimininkų dėka!!!!!!!!!!!!!!Maistas labai skanus, aplinka labai graži tvarkinga! ŠEIMININKAI YRA LABAI DRAUGIŠKI,GEROS ŠIRDIES ŽMONĖS!!!!!!!!!!!!!!Tikrai norisi sugrįžti ne kartą....SĖKMĖS JUMS!!!!!!!!!!!!

Irina ir Darius
Jaunieji

Labai graži ir tvarkinga sodyba, o dar malonesni šeimininkai

Viskas labai patiko. Sodyba įkurta vaizdingoje vietoje, ant ežero kranto. Labai gražiai sutvarkyta aplinka, švaru, tvarkinga.
Labai mieli, draugiški sodybos šeimininkai. Paslaugūs sodybos darbuotojai.
Skanus maistas, šeimininkes gamina tikrai labai skaniai.
Jei reikėtų iš naujo rinktis sodybą šventei, tikrai vėl rinktumėmės šitą.
Džiaugiuosi puikiai praleidusi laiką, gražioje ir malonioje aplinkoje.

Kotryna J.

Vestuvės sodyboje Pas Šeštoką

Čia šventėme vestuvės. Esame labai dėkingi kolektyvui už kruopščiai ir iki menkiausių smulkmenų suorganizuotą šventę. Mums, jauniesiems, svarbiausia buvo, kad galėjome be rūpesčių džiaugtis savo švente.
Sodyba labai gražioje vietoje, skoningai sutvarkyta, turinti pramogų ne tik tėveliams, bet ir mažiausiems šventės dalyviams. Tą savaitgalį mes ne tik šauniai atšventėme savo vestuves, bet ir gerai pailsėjome.

Vilius E.
Jaunikis

Esu labai patenkintas sodybos paslaugomis

Šioje sodyboje šventėme savo vestuves, todėl dabar drąsiai galiu Jums rekomenduoti čia surengti ir savo vestuves.
Esu labai patenkintas, maistas buvo nerealiai skanus ir gražiai pateiktas, salė papuošta taip, kaip norėjome. Tvarkingas, aptarnaujantis kolektyvas pasirūpino, kad būtų tvarka.
Patogūs, tvarkingi kambariai svečiams, didelis privalumas, kad pobūvių salė atskirai nuo miegamųjų.
Žodžiu viskas labai šaunu. O rytinę sriubą ir šašlykus svečiai dar atsimena iki dabar.

Svajūnas E.
Jaunikis

Pas Šeštoką vestuvės

Sveiki visi, šioje sodyboje 2011-05-21 mes šventėme savo vestuves. Sodyba labai patiko, tad drąsiai visiems rekomenduojame. Patogūs ir tvarkingi kambariai svečiams, didelis privalumas, kad pobūvių salė atskirai nuo miegamųjų, maistas labai skanus ir gražiai patiektas. Žodžiu viskas labai šaunu! O rytinę sriubytę ir šašlykus svečiai dar atsimena ir dabar. Ačiū ir sėkmės darbuose 🙂

Giedrė ir Darius
Jaunieji

Vestuvės Šeštokų sodyboje

Laba diena,visiems besiruošiantiems vestuvininkams,šioje sodyboje šventėme savo vestuves,todėl dabar drąsiai galiu Jums rekomenduoti čia surengti ir savo vestuves...Esu labai patenkinta,nes maistas buvo nerealiai skanus,salė papuošta taip,kaip norėjome,tvarkinga,aptarnaujantis kolektyvas pasirūpino, kad butu tvarka, o šašlykai...na trūksta žodžiu viską apibūdinti,tad sakome AČIŪ už viską Jums!!!

Dovilė ir Saulius
Jaunieji

Šeimyninis poilsis prie ežero

Mes su šeima ir draugais jau keletą metų atostogavome sodyboje '' Pas Šeštoką '', tai tikrai puiki sodyba, viskas ko reikia poilsiui nuo A-Z, graži, jauki sodyba, graži gamta, malonus šeimininkai! laukiame atostogų kada vėl galėsime ilsėtis puikioje sodyboje!!!!


Pas Šeštoką vestuvių sodyba

Labai norim padėkoti sodybos šeimininkams ir visam kolektyvui už nuostabią mūsų šventę. Salė atrodė labai gražiai, maistas tirpo burnoje, aptarnavimas kuo geriausias, o tokio gražaus jaunųjų kambario tikrai nesitikėjom, buvom sužavėti. Trūksta žodžių viskam apsakyti. Didelis didelis AČIŪ Jums už viską 🙂

Irmantė ir Darius
Jaunieji

Pas Šeštoką vestuvės

Šventėme savo vestuves ir esame labai patenkinti savo pasirinkimu: nuostabi, tvarkinga aplinka, patogūs kambariai, puikus aptarnavimas ir be galo be galo skanus maistas - super šašlykus prisimena visi svečiai 🙂 Sodybos šeimininkė viskuo pasirūpino ir patarė iki smulkmenų, tad atvykus lieka tik švęsti ir dėl nieko nesijaudinti. Viskas buvo super! Dėkojame šeimininkei, jos komandai ir drąsiai rekomenduojame šia sodybą! Sėkmės!

Sigitas ir Rita
Jaunieji

Sodyba vestuvėms

Nuostabi sodyba švęsti vestuves. Puiki pokylių salė su vaizdu į ežerą, o antrai dienai visi ras ką veikti. Yra pirtis, kubilas, tinklinio aikštelė, valtis ir t.t. Sodybos šeimininkai- labai nuoširdūs ir mieli. Jie pasirūpino viskuo t.y. nuo svarbiausių dalykų iki smulkmenų. Taip pat didelis Ačiū virtuvės šeimininkėm, kurios triūsė be miego ir stebino savo kulinariniais sugebėjimais. Tikimės kada nors čia sugrįžti 🙂 Linkime sėkmės:)
2010-08-01

Reda ir Vytautas
Jaunieji

Pas Šeštoką sodyba

Šioje sodyboje visai nesenai šventėme draugės vestuves. Buvo nuostabu! Salė gražiai dekoruota, maistas skanus, aptarnavimas malonus, nakvynės vietos patogios, aplinka nuostabi. Viskuo likome patenkinti ir atmintyje liko neišdildomas įspūdis. Ačiū sodybos šeimininkams už pagalbą ruošiantis!

Aistė B.
Nuotakos draugė

Vestuvės sodyboje

"Pas Šeštoką" šventėme vestuves. Esame labai dėkingi kolektyvui už kruopščiai ir iki menkiausių smulkmenų suorganizuotą šventę. Mums, jauniesiems, svarbiausia buvo, kad galėjome be rūpesčių džiaugtis savo švente. Sodyba labai gražioje vietoje, skoningai sutvarkyta, turinti pramogų ne tik tėveliams, bet ir mažiausiems šventės dalyviams. Tą savaitgalį mes ne tik šauniai atšventėme savo vestuves, bet ir gerai pailsėjome. Dar kartą AČIŪ ir sėkmės darbuose!

Justas ir Rasa
Jaunieji

Vestuvės Pas Šeštoką

Šioje sodyboje savaitgalyje šventėme vestuves. Viskas labai patiko. Sodyba įkurta vaizdingoje vietoje, ant ežero kranto. Labai gražiai sutvarkyta aplinka, švaru, tvarkinga. Labai mieli, draugiški sodybos šeimininkai Diana ir Kęstutis. Paslaugūs sodybos darbuotojai. Ačiū Jums už puikią šventę ir sėkmės.

Irena
Nuotakos mama

Vestuvės sodyboje

Šioje sodyboje šventėme savo vestuves. Viskas labai patiko, maistas buvo puikus - ačiū šeimininkėms! Taip pat didelis dėkui Dianai, kad taip puikiai viskuo pasirūpinot ir visi svečiai liko patenkinti.

Milda ir Andrius
Jaunieji

Vestuvės Pas Šeštoką

Šioje sodyboje šventėme vestuves, kurios sodybos šeimininkų dėka buvo tiesiog tobulos. Viskas buvo idealu, tvarkinga, labai skanus maistas, puikus aptarnavimas... Sodyba supa puiki aplinka. Labai dėkojame visai komandai už puikias vestuves ir šiltą priėmimą. Svečiai liko labai patenkinti ir išvažiavo su puikias įspūdžiais 🙂 Labai ačiū jums už puikų laiką ir nuostabią šventę!!Linkime ir toliau klestėti!

Jūratė ir Povilas
Jaunieji

Vestuvės

Tame savaitgalyje šventėme dukros vestuves. Labai esu patenkinta, jaučiuosi nepavargusi, žvali, energinga, nes mūsų rūpesčiu dalinosi sodybos šeimininkė. Labai organizuota, viskas iki smulkmenų apgalvota, laiku padaryta, švaru, jauku, jokių nesusipratimų. Virtuvės šeimininkių labai skanus maistas. Jauki, graži aplinka. Linkiu ir toliau taip puikiai darbuotis, kad nepritrūktų sveikatos ir optimizmo, naujų idėjų. Visiems mūsų svečiams patiko, išsivežė gerus įspūdžius. Sėkmės ! nuotakos MAMA IR TĖTIS

Danutė
Nuotakos mama

Vestuvių svečias

10.03 - 10.04 vestuvės. ačiū sodybos šeimininkei, kuri taip puikiai tvarkosi. labai šauni pirtis, o kubilas dar šaunesnis!

Burundukas

Vestuvės

Šioje sodyboje šventėme savo vestuves. Viskas buvo tobula, pradedant komfortu, supančia gamta ir nuostabia šeimininke bei jos komanda. Maistas be proto skanus, aptarnavimas nepriekaištingas. Šventė buvo tobula ir prie to labai prisidėjo tai, kad šventėme būtent šioje sodyboje. Diana, ačiū Jums už nuostabiai praleistą laiką!

Andrius ir Vaida
Jaunieji

poilsis prie ežero

Labai graži ir tvarkinga sodyba, o dar malonesni šeimininkai. Džiaugiuosi puikiai praledusi laiką, gražioj ir malonioj aplinkoj. Apsilankykite, nesigailėsite.
2009-08-12

Jūratė

vestuvės Molėtų rajone

Šaunioje sodyboje ir malonių šeimininkų dėka atšventėme vaikų vestuves, kur netgi kitą dieną nenustojantis lietus neapniaukė nuotaikos. Puikus šeimininkių maistas ir dėmesys džiugino svečius ir tėvelius, dėkojame joms. Sodybos šeimininkams nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę džiaugtis gražia ir tvarkinga aplinka, geromis nakvynės sąlygomis ir linkime dar ilgai klestėti.
2009-07-28

Stefanija
nuotakos Jūratės mama

vestuvės sodyboje

Birželį mes čia šventėme savo vestuves. Labai viskas mums ir svečiams patiko 🙂 Labai graži vieta, šeimininkai labai draugiški ir LABAI tvarkingi. Viskas buvo puiku "nuo..iki" 🙂 Jei reikėtų iš naujo rinktis sodybą, tikrai vėl rinktumėmės šitą. Dar norėtume padėkoti ir šeimininkėms, gaminusioms tikrai labai skaniai 🙂

2009-07-15

Lina ir Tomas
Vilnius

vestuvės Pas Šeštoką

Mes čia šventėme savo vestuves, nerealiai viskas patiko. Šeimininkai labai draugiški, organizuoti ir LABAI tvarkingi. Jei reikėtų dar kartą rinktis sodybą, tikrai ir vėl pasirinktume tą pačią 🙂 Ačiū ir šeimininkėms, gaminusioms tikrai labai skaniai 🙂 O stalų papuošimas tikrai labai maloniai nustebino. Žinojome, kad bus gražu, bet kad tiek, nesitikėjome 🙂 Ačiū labai !!!

 

Chemikai 🙂
Vilnius

poilsis sodyboje

Labai patiko,grazi,jauki aplinka,puikus kambarys.Malonus ir paslaugus seimininkai.Butinai apsilankysime dar karta.

Giedrius ir Inga
Panevezys

Apie sodybą

Šeimininkai daug dėmesio skiria sodybos  įvaizdžiui ir geram vardui. "Pas Šeštoką" specializuojasi išskirtinai vestuvių pobūviams. Jei ieškote jaukios ir modernios vietos, kur atšokti vestuves, jums ko gero čia!

Rasius Janukaitis
BlogamOre

kaimo turizmo sodyba

Labai šauni sodyba, Ir dar fainesni šeimininkai!!!

Dana ir Marius
* = būtina užpildyti* Sutinku, kad atsiliepimas būtų paskelbtas svetainėje.