Kaip atvykti?

Nuo Vilniaus važiuoti Molėtų plentu 62 km. Pravažiavus nuorodą į Molėtų miestą (kairėje pusėje) toliau važiuoti Utenos kryptimi. Kairėje pusėje (apie 6 km už Molėtų) pravažiuoti “ABROMIKA” degalinę (kairėje). Dar už 4 km bus sankryža, kurios dešinėje pusėje yra nuorodos į Observatoriją ir Etnokosmologijos muziejų. Pravažiavus šią nuorodą už 200 m yra kelio ženklas „Kaimo turizmo sodyba“ 1500 m. kuris nurodo pasukti į kairėje pusėje esantį žvyrkelį (pirmas keliukas už sankryžos). Žvyrkelio pradžioje pamatysite draužiamąjį ženklą „Krovininiams automobiliams iki 10 m“. Keliuku važiuoti apie 1,5 km. Ten kairėje pusėje ant ežero kranto ir yra sodyba „Pas Šeštoką“ .

Važiuojant nuo Kauno (per Ukmergę) reiktų įvažiuoti į Molėtų miestą, atvažiuosite iki žiedo(paskutinis išvažiavimas) tada pagrindine gatve pravažiuoti miestelį. Išvažiuojant iš miesto dešinėje pusėje – Autobusų stotis ir kelias dalinasi į dvi dalis. Pasukus dešiniau ir pavažiavus 2 km privažiuojamas greitkelis Vilnius – Utena. Sukti į kairę Utenos kryptimi. Tolesnis važiavimas kaip iš Vilniaus.

Važiuojant nuo Utenos : Vilniaus kryptimi už Utenos 23 km. Pravažiavus nuorodą į gyvenvietę „Suginčiai“ bus likę 5 km – toliau važiuoti Vilniaus kryptimi. Už kelio ženklo „Poilsio stotelė 800 m“ sukti į dešinėje pusėje esantį žvyrkelį. Žvyrkelio pradžioje pamatysite draudžiamąjį kelio ženklą „Krovininiams automobiliams iki 10 m“ . Keliuku važiuoti apie 1,5 km. Ten kairėje pusėje ant ežero kranto ir yra sodyba „Pas Šeštoką“ .

PAS ŠEŠTOKĄ sodyba Google Maps

 

 

Iš Vilniaus – 72 km

Iš Utenos – 23 km

Iš Kauno – 130 km

Iš Klaipėdos – 335 km

Iš Šiaulių – 202 km

Iš Panevėžio – 109 km

Arčiausiai esantis miestas Molėtai – 10 km

Iki Molėtų autobusų stoties – 10 km

Iki tarptautinio Vilniaus oro uosto – 85 km

Iki maisto prekių parduotuvės Verbiškių kaime – 2 km

Iki degalinės „Abromika“ – 4 km

Iki Molėtų observatorijos ir Etnokosmologijos muziejaus – 6 km