Dekoravimas, inventoriaus nuoma

Vilos švenčių salėje kitas esantis inventorius aukso spalvos kėdės chiavari  su baltos spalvos pagalvėlėmis bei apvalūs 7 stalai (skersmuo 152 cm telpa 10 svečių) , keturkampiai stalai (150X80 cm) –  10 vnt. bei apvalaus stalo dalys ketvirčiais 4 vnt. naudojami furšetinio stalo kampams apvalinti- neturi papildomų mokesčių – jie įeina į vilos nuomos kainą. Taip pat šampaninės spalvos staltiesės furšetiniams stalams, staltiesės antri diena

Vestuvių ceremonijai, sveikinimams šalia pokylių salės įrengtas metalinis kupolas, kurį galite dekoruoti pagal savo pageidavimus.

Mūsų turimas ir nuomojamas inventorius:

 • Baltos medžiaginės servėtėlės 0,50 EUR vnt.;
 • Balta/pilka staltiesė apvaliam stalui – 300 cm skersmens (pirmas vakaras) – 10-15 EUR;
 • Tampri staltiesės baro stalui 10 EUR 1 vnt.
 • Kėdžių užvalkalai 1 eur 1 vnt.
 • Staliukas ant ratukų (servantas)  torto išvežimui 25 eur.
 • Balti kaspinai arba baltas tiulis kėdėms puošti – 0,50 EUR centų.;
 • Metalinis žiedas servėtėlei 0,30 EUR centų vnt.

VESTUVINIS DEKORAVIMAS –  lemputės patalpoms puošti, gėlių puokštės ant stalų, svečių vardo kortelės, spalvoti kėdžių kaspinai ir servėtėlės, spalvotos staltiesės, asmeninis dekoras pagal individualius norus, puošnus susodinimo planas, kiti įvairūs dekoro elementai, išvažiuojamosios santuokos vietos paruošimas yra papildomai mokami – kaina visais atvejais reikia derinti atskirai – susisiekite tiesiai su dekoratorėmis.

 

 

Dėl dekoravimo žvakėmis, konfeti, spalvotų žiedlapių  naudojimo yra tam tikrų apribojimų – kiekvieną atvejį reikia derinti iš anksto su šeimininke.

Skraidantys žibintai –  draudžiami. Konfeti naudojimas tik patalpoje – bus taikomas švaros mokestis. Konfeti šauti lauke – draudžiama.

Dekoruoti patalpoms ir teritorijai galite rinktis savo dekoratorę (būtina prieš šventę suderint dekoravimo viloje laiką ir priemones).

Arba dekoruoti gali mano rekomenduotos dekoratorės dirbę daug kartų mūsų viloje ir puikiai užsirekomendavę, kurios žino tvarką, reikalavimus ir apribojimus, turinčios patirtį ir galinčios pasiūlyti pačius geriausius sprendimus mūsų patalpose. Kontaktai – skiltyje : Informacija-Rekomenduoju.

SVARBU Informacija ir apribojimai.

 1. Dekoratoriai atvykimo laiką į sodybą turi suderinti su šeimininkais asmeniškai ir iš anksto. Jei turim dvi šventės savaitgalį –  dekoratorių darbo laikas nuo 12 val. šeštadienio iki 15 val. Jei prieš dekoravimą nėra kitos šventės ir vila laisva (tai galiu žinoti likus keletui dienų iki šventės) galimas atskiras susitarimas. Tuo atveju galima dekoruoti laikotarpiu nuo 8.00 val. ryto iki 20.00 val. vakaro.
 2. Dekoravimo priemones prašome atsivežti jau pagamintas ir paruoštas. Įrankius, kopėčias, žirkles, tvirtinimo elementus taip pat. Stenkitės, kad dekoravimas netruktų ilgiau nei 3 val. Automobiliu galima privažiuoti iki salės trinkelių ribos, ant trinkelių važiuoti draudžiama, išsikrovus daiktus prašome nedelsiant patraukti automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę.
 3. Šiukšles, dėžes ir pan. prašome išsivežti. Savo darbo vietą palikite švarią, išvalytą. Po šventės, prašome, nedelsiant pasiimti dekoravimo inventorių.
 4. Naujajame salės kupole kabinti lemputes ar tvirtinti kitas dekoro priemones draudžiama. Užuolaidų prašau neliesti.  Funkciniam užuolaidų naudojimui bet koks dekoravimas trukdytų ir didėtų sugadinimo rizika.
 5. Tvirtinimas prie sienų turi būti tik tokio tipo, kuris nepalieka jokių žymių (pvz. klijavimo) ar skylių (vinys ar pan.) nėra leidžiami.
 6. Dėl žvakių (atviros ugnies naudojimo) yra tam tikrų apribojimų, žvakes galima naudoti tik absoliučiai užtikrinus saugumą nuo vaško ištekėjimo, inventoriaus sugadinimo ar sudeginimo. Visada yra galimybė ugnį pakeisti elektonika, kuri yra saugu ir švies visą šventės laikotarpį.
 7. Konfeti, spalvoti žiedlapiai, ryžių ir kt. barstymas – patalpose, teritorijoje nėra pageidaujamas, bet galimas, tačiau bus taikomas švaros mokestis.
 8. Teritorijoje bet kokie tvirtinimai turi nežaloti aplinkos (žolės, medžių ar pan.)
 9. Skraidantys žibintai yra draudžiami.