Dekoravimas, inventoriaus nuoma

 

 

 

Mūsų turimas ir nuomojamas inventorius 2019 kaina:

(2020 m. – inventorius iš karto bus įskaičiuotas į kainą asmeniui)

 • Chiavar bambukinių aukso spalvos kėdžių baltos pagalvėlės nuoma 2 EUR. Turime 95 vnt.;
 • Balti kėdžių užvalkalai (velkami ant bambukinių kedučių) 2 EUR vnt.;
 • Balti kaspinai arba baltas tiulis kėdėms puošti – 0,50 EUR centų.;
 • Balta medžiaginė servėtėlė 0,50 EUR centų vnt.;
 • Metalinis žiedas servėtėlei 0,20 EUR centų vnt.;
 • Balta staltiesė apvaliam stalui – 300 cm skersmens –  10 EUR  vnt.;
 • Furšetinio stalo ilgas iki žėmės prisegamas „sijonas“  5 EUR vienas stalas(150×80);
 • Furšetinio stalo staltiesė dviejų dalių su segtuku 5 EUR vienas stalas;
 • Staliukas ant ratukų (servantas) šampamui, desertiniam stalui su staltiese 15 EUR
 • Vaisių namukas 30-50 EUR

 

Vilos švenčių salėje kitas esantis inventorius (apvalūs 7 (skersmuo 152 cm telpa 10 svečių)) , keturkampiai stalai (150X80 cm) –  10 vnt. bei apvalaus stalo dalys ketvirčiais 4 vnt. naudojami furšetinio stalo kampams apvalinti- neturi papildomų mokesčių – jie įeina į vilos nuomos kainą.

Keturkampės staltiesės, baltos funkcinės popierinės servėtėlės nemokamos. Banketiniai indai, stalų serviravimas – nemokami, kai teikiama mūsų maitinimo paslauga.

VESTUVINIS DEKORAVIMAS –  gėlių puokštės ant stalų, svečių vardo kortelės, spalvoti kėdžių kaspinai ir servėtėlės, spalvotos staltiesės, asmeninis dekoras pagal individualius norus, puošnus susodinimo planas, kiti įvairūs dekoro elementai, išvažiuojamosios santuokos vietos paruošimas yra papildomai mokami – kaina visais atvejais reikia derinti atskirai – susisiekite tiesiai su dekoratorėmis.

Mes bendradarbiaujame su :

Ieva Juozėnaitė „Žydi baltai“ (Vilnius)  „Lemputės šventei“ tel.nr. +370 675 77 190

https://www.facebook.com/zydibaltai/

https://www.facebook.com/lemputessventei/?fref=ts

Vestuvių planavimas ir dekoravimas Sandra Olšauskienė +370 683 97 198

www.marry.lt

https://www.facebook.com/marry.vestuves/

Planavimas, dekoravimas Kristina Vanagienė „Vestuvių fėja“ (Vilnius) tel. +370 655 09255

https://www.facebook.com/vestuvesLTsvetur/

 

Dėl dekoravimo žvakėmis, konfeti, spalvotų žiedlapių  naudojimo yra tam tikrų apribojimų – kiekvieną atvejį reikia derinti iš anksto su šeimininke.

Skraidantys žibintai –  draudžiami.

Dekoruoti patalpoms ir teritorijai galite rinktis savo dekoratorę (būtina prieš šventę suderint dekoravimo viloje laiką ir priemones).

Arba dekoruoti gali mano rekomenduotos dekoratorės dirbę daug kartų mūsų viloje ir puikiai užsirekomendavę, kurios žino tvarką, reikalavimus ir apribojimus, turinčios patirtį ir galinčios pasiūlyti pačius geriausius sprendimus mūsų patalpose. Kontaktai – skiltyje : Informacija-Draugai.

SVARBU Informacija ir apribojimai.

 1. Dekoratoriai atvykimo laiką į sodybą turi suderinti su šeimininkais asmeniškai ir iš anksto. Jei turim dvi šventės savaitgalį –  dekoratorių darbo laikas nuo 12 val. šeštadienio iki 15 val. Jei prieš dekoravimą nėra kitos šventės ir vila laisva (tai galiu žinoti likus keletui dienų iki šventės) galimas atskiras susitarimas. Tuo atveju galima dekoruoti laikotarpiu nuo 8.00 val. ryto iki 20.00 val. vakaro.
 2. Dekoravimo priemones prašome atsivežti jau pagamintas ir paruoštas. Įrankius, kopėčias, žirkles, tvirtinimo elementus taip pat. Stenkitės, kad dekoravimas netruktų ilgiau nei 3 val. Automobiliu galima privažiuoti iki salės trinkelių ribos, ant trinkelių važiuoti draudžiama, išsikrovus daiktus prašome nedelsiant patraukti automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę.
 3. Šiukšles, dėžes ir pan. prašome išsivežti. Savo darbo vietą palikite švarią, išvalytą. Po šventės, prašome, nedelsiant pasiimti dekoravimo inventorių.
 4. Naujajame salės kupole kabinti lemputes ar tvirtinti kitas dekoro priemones draudžiama. Užuolaidų prašau neliesti.  Funkciniam užuolaidų naudojimui bet koks dekoravimas trukdytų ir didėtų sugadinimo rizika.
 5. Tvirtinimas prie sienų turi būti tik tokio tipo, kuris nepalieka jokių žymių (pvz. klijavimo) ar skylių (vinys ar pan.) nėra leidžiami.
 6. Dėl žvakių (atviros ugnies naudojimo) yra tam tikrų apribojimų, žvakes galima naudoti tik absoliučiai užtikrinus saugumą nuo vaško ištekėjimo, inventoriaus sugadinimo ar sudeginimo. Visada yra galimybė ugnį pakeisti elektonika, kuri yra saugu ir švies visą šventės laikotarpį.
 7. Konfeti, spalvoti žiedlapiai, ryžių ir kt. barstymas – patalpose, teritorijoje nėra pageidaujamas, bet galimas, tačiau bus taikomas švaros mokestis.
 8. Teritorijoje bet kokie tvirtinimai turi nežaloti aplinkos (žolės, medžių ar pan.)
 9. Skraidantys žibintai yra draudžiami.