Dekoravimas, inventoriaus nuoma

 

 

 

Mūsų turimas ir nuomojamas inventorius 2019 kaina:

 • Chiavar bambukinių aukso spalvos kėdžių baltos pagalvėlės nuoma 2 EUR. Turime 95 vnt.;
 • Balti kėdžių užvalkalai (velkami ant bambukinių kedučių) 2 EUR vnt.;
 • Balti kaspinai arba baltas tiulis kėdėms puošti – 0,50 EUR centų.;
 • Balta medžiaginė servėtėlė 0,50 EUR centų vnt.;
 • Metalinis žiedas servėtėlei 0,20 EUR centų vnt.;
 • Balta staltiesė apvaliam stalui – 300 cm skersmens –  10 EUR  vnt.;
 • Furšetinio stalo ilgas iki žėmės prisegamas „sijonas“  5 EUR vienas stalas(150×80);
 • Furšetinio stalo staltiesė dviejų dalių su segtuku 5 EUR vienas stalas;
 • Staliukas ant ratukų (servantas) šampamui, desertiniam stalui su staltiese 15 EUR
 • Vaisių namukas 30-50 EUR

 

Sodybos švenčių salėje kitas esantis inventorius (apvalūs 7 (skersmuo 152 cm telpa 10 svečių)) , keturkampiai stalai (150X80 cm) –  10 vnt. bei apvalaus stalo dalys ketvirčiais 4 vnt. naudojami furšetinio stalo kampams apvalinti- neturi papildomų mokesčių – jie įeina į sodybos nuomos kainą.

Keturkampės staltiesės, baltos funkcinės popierinės servėtėlės nemokamos. Banketiniai indai, stalų serviravimas – nemokami, kai teikiama mūsų maitinimo paslauga.

VESTUVINIS DEKORAVIMAS –  gėlių puokštės ant stalų, svečių vardo kortelės, spalvoti kėdžių kaspinai ir servėtėlės, spalvotos staltiesės, asmeninis dekoras pagal individualius norus, puošnus susodinimo planas, kiti įvairūs dekoro elementai, išvažiuojamosios santuokos vietos paruošimas yra papildomai mokami – kaina visais atvejais reikia derinti atskirai.

Dekoravimu, puokštėmis, led lemputėmis dažniausiai rūpinasi mūsų sodyboje:

Ieva Juozėnaitė „Žydi baltai“ „Lemputės šventei“ tel.nr. +370 675 77 190

https://www.facebook.com/zydibaltai/

https://www.facebook.com/lemputessventei/?fref=ts 

Arba dekoravimu, puokštėmis –  Neringa Bakanauskienė NB Deco tel. +370 673 11 335

https://www.facebook.com/nrtiotka/

Kristina Vanagienė „Vestuvių fėja“ tel. +370 655 09255

https://www.facebook.com/vestuvesLTsvetur/

 

Dėl dekoravimo žvakėmis yra tam tikrų apribojimų – kiekvieną atvejį reikia derinti iš anksto su šeimininke. Skraidantys žibintai –  draudžiami.

Dekoruoti patalpoms ir teritorijai galite rinktis savo dekoratorę (būtina prieš šventę suderint dekoravimo sodyboje laiką ir priemones).

Arba dekoruoti gali mano rekomenduotos dekoratorės dirbę daug kartų mano sodyboje ir puikiai užsirekomendavę, beje, žino tvarką, reikalavimus ir apribojimus, o renkantis dekoratorę iš Molėtų, Utenos, Ukmergės – įkainiai mažesni ne tik transporto. Kontaktai – skiltyje : Informacija-Draugai.

SVARBU Informacija ir apribojimai.

 1. Dekoratoriai atvykimo laiką į sodybą turi suderinti su šeimininkais asmeniškai ir iš anksto. Jei turim dvi šventės savaitgalį –  dekoratorių darbo laikas nuo 12 val. šeštadienio iki 15 val. Jei prieš dekoravimą nėra kitos šventės ir sodyba laisva (tai galiu žinoti likus keletui dienų iki šventės) galimas atskiras susitarimas. Tuo atveju galima dekoruoti laikotarpiu nuo 8.00 val. ryto iki 20.00 val. vakaro.
 2. Dekoravimo priemones prašome atsivežti jau pagamintas ir paruoštas. Įrankius, kopėčias, žirkles, tvirtinimo elementus taip pat. Stenkitės, kad dekoravimas netruktų ilgiau nei 3 val. Automobiliu galima privažiuoti iki salės trinkelių ribos, ant trinkelių važiuoti draudžiama, išsikrovus daiktus prašome nedelsiant patraukti automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę.
 3. Šiukšles, dėžes ir pan. prašome išsivežti. Savo darbo vietą palikite švarią, išvalytą. Po šventės prašome nedelsiant pasiimti dekoravimo inventorių.
 4. Naujajame salės kupole kabinti lemputes ar tvirtinti kitas dekoro priemones draudžiama. Užuolaidų prašau neliesti.  Funkciniam užuolaidų naudojimui bet koks dekoravimas trukdytų ir didėtų sugadinimo rizika.
 5. Tvirtinimas prie sienų turi būti tik tokio tipo, kuris nepalieka jokių žymių (pvz. klijavimo) ar skylių (vinys ar pan.) nėra leidžiami.
 6. Dėl žvakių (atviros ugnies naudojimo) yra tam tikrų apribojimų, žvakes galima naudoti tik absoliučiai užtikrinus saugumą nuo vaško ištekėjimo, inventoriaus sugadinimo ar sudeginimo. Visada yra galimybė ugnį pakeisti elektonika, kuri yra saugu ir švies visą šventės laikotarpį.
 7. Skraidantys žibintai yra draudžiami.