Kviečiame atvykti

į šalia Virintų ežero* esančią kaimo turizmo sodybą – vilą PAS ŠEŠTOKĄ Molėtų rajone. Tai  puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 80 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams. Sodyba yra patogioje vietoje netoli Vilniaus (70 km), Utenos (23 km), Molėtų (10 km) – iki Observatorijos** ir Etnokosmologijos muziejaus tik keletas kilometrų.

 

 

*Virintų ežeras yra 2812 kvadratinių kilometrų ploto, kurio vidutinis gylis yra 10,6 metrų, o giliausiose vietose gylis siekia iki 17 metrų. Iš šio ežero išteka Šventosios intakas Virinta.

**Vos už 5 kilometrų nuo sodybos yra didžiausia Lietuvos akis – Molėtų observatorija, kuri įsikūrus 70 kilometrų į šiaurę nuo Vilniaus, ant Kaldinių kalvos (200 m virš jūros lygio) šalia mažo Kulionių kaimo, kuriame dar yra Kulionių piliakalnis ir Etnokosmologijos muziejus.

 

 

PAS ŠEŠTOKĄ moderni kaimo turizmo sodyba Molėtų rajone prie Virintų ežero. Tai  puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 80 svečių,draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.

 

Sodyba yra patogioje vietojenetoli Vilniaus, Utenos, Molėtų. Nuo magistralinio kelio Vilnius-Utena esame nutolę tik 1,5 km. Sodybos svečiai turi puikią galimybę aplankyti Lietuvos Etnokosmologijos muziejų bei Molėtų astronomijos observatoriją esančius vos už keleto kilometrų nuo sodybos PAS ŠEŠTOKĄ.

 

Apgyvendinimas nakvynė numeriuose su visais patogumais. Jūs galėsite apsistoti 3 atskiruose pastatuose vienas nuo kito nutolusiuose keliolika metrų, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengtų 12 numerių (kiekvienas turi privatų dušą ir wc), porą atskirų namelių, yra 3 virtuvės, kuriose gali šeimininkauti sodybos svečiai ir net 4 židiniai, kurie suteiks jaukumo. Yra 2 erdvios terasos bei numeriai su balkonais, su nuostabiu vaizdu į ežerą.

 

Namelis prie ežero –  tai kiekvieno gamtos mylėtojo svajonė. Sodyboje pastatyti du nameliai – galima dviviečio namelio nuoma taip pat keturviečio namelio nuoma. Statomas naujas didesnis namelis – „Upelis“ – apie 10 vietų.

 

Salė vestuvėms šventėms bei renginiams yra erdvus, visiškai atskiras rąstinis pastatas (nėra miegamųjų vietų), pro kurio sienose esančius didžiulius langus galėsite grožėtis įspūdinga ežero panorama. Salėje galėsite švęsti vestuves ar kitą šventę, visiškai nebijodami pažadinti tos dalies svečių kurie panoro pailsėti. Yra židinys bei 2 wc., profesionali virtuvė bei aptarnaujantis personalas. Šalia salės yra dvi terasos – viena atvira į ežero pusė, kita dengta – į sodo pusę. 2018 m. salė atnaujinta – įrengtas stiklo metalo-konstrukcijos kupolas gausiai dekoruotas baltai pilkomis užuolaidomis ypatingai tinkantis iškilmingoms šventėms. Salė talpina 80 svečių.

 

Sodyboje gaminamas maistas, rengiami banketai, furšetai. Visada šviežias, skanus, gražiai pateiktas. Šeimininkių kulinariniais sugebėjimais nenusivils net patys išrankiausi svečiai. Dekoruojame stalus pagal Jūsų pageidavimus, pasirinktą spalvą bei stalų išdėstymą. Galime pasiūlyti labai skanius ir gražius šventinius tortus.

 

Pirties nuomasodyboje yra net 3 skirtingos pirtys: sauna, lietuviška garinė pirtis bei kubilas. Gerai išsikaitinus smagu pūkštelti į šalia esantį ežerą. Pirtys – puiki pramoga visais metų laikais!

 

Aktyvaus poilsio mėgėjai bei mažieji mūsų svečiai nenuobodžiaus: yra krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės, batuto nuoma. Galima paplaukioti valtimi ar vandens dviračiu. Yra kas veikti ir žvejams: ežeras didelis, gilus ir žuvingas…

 

Sodyboje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps visų svečių automobiliai, taip pat neiškils problemų nei autobusams, nei limuzinams.

 

Privati teritorija. Užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.

 

Tad švęskite savo šventes, pramogaukite, ilsėkitės sodyboje PAS ŠEŠTOKĄ, o mes pasistengsime, kad būtumėte geros nuotaikos, kupini puikių įspūdžių ir norėtumėte vėl sugrįžti!

 

Lauksime Jūsų atvykstant!

Dėmesio!

Sodyba nuomojama tik grupėms: savaitgaliais nuomojama tik visa sodyba, darbo dienomis skirstoma namais, numeriais neskirstoma.

Ramiam šeimyniniam poilsiui rinkitės ilgalaikį poilsį nuo pirmadienio iki penktadienio vasaros mėnesiais.

Pageidaujantiems rengti šventes ar ilsėtis sodyboje reikalingas išankstinis užsakymas. Apsistoti sodyboje galima tik sutarus iš anksto, pasirašius sutartį ir įmokėjus rezervavimo mokestį.

Pas mus pats geriausias kainos ir kokybės santykis!

Kainos SUTARTINĖS, kurios priklauso nuo metų laiko, konkrečios datos, žmonių skaičiaus bei užsakomų paslaugų kiekio!