Mes galime pasiūlyti:

  • • iki 80 vietų nakvynė – numeriuose bei atskiruose nameliuose;
  • • Išskirtinio dizaino renginių-pokylių salės 80 svečių (130+80 kv.m.);
  • • Jauki ir sutvarkyta aplinka bei nuostabi ežero panorama;
  • • Privatumas (užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių);
  • • Kokybišką maitinimo paslaugą: rengiame banketus, furšetus;

 

 

  • • Vestuvių šventės oranizavimas, dekoravimas, vestuvinė fotografija;
  • • 3 skirtingos pirtys: sauna, kubilas, lietuviška garinė pirtis;
  • • vandens transportas, lauko žaidimai, didelis batutas; įvairių pramogų galimybė.

 

gandriukai-50x133

 

NAUJIENA !!!

Norime pasidalinti džiugia naujiena su būsimais savo sodybos svečiais.  2018 m. sezoną pradėjome atnaujintoje, rekonstruotoje pokylių salėje.

Pastatytas pagrindinės salės priestatas – stiklo metalo konstrukcijos kupolas. „Baltoji salė“ (balinta mediena jungiasi su baltos spalvos metalo-aliuminio konstrukcijos rėmu) vientisa erdve jungiasi su stikliniu kupolu dekoruotu itin galinga apsauga nuo saulės – „blackout“ užuolaidomis, sudėti specialūs stop sol stiklai turintys veidrodžio efektą. Įrengti du kondencionieriai.  Patikrinta : komfortiškos sąlygos bus net ir karščiausiu oru. Salės viduryje nėra nei vienos kolonos. Nauja, erdvu, šviesu, modernu – griežtos formos – jokių nereikalingų detalių.

Nuostabia sodybos ir ežero panorama galėsite grožėtis tiesiog iš salės – švęsti savo šventes ar organizuoti santuokos ceremoniją tarsi lauke, bet nebijant lietaus ar vėjo..

Bendras pagrindinės salės plotas  – 130 kv.m.

Salė talpina iki 80 (+-) svečių!!! Laukiame Jūsų !!!

Sodybos paslaugų kainos

Rezervacija  2019 m. vestuvių sezonui balandžio-spalio mėn. jau įpusėjo !!! tad nedelskite…

KAINA susideda iš dviejų dalių :Pirma dalis už pačią vietą – sodybą, pastatus, privačią teritoriją, sutvarkytą aplinką – tai suma kintanti nuo metų laiko, žmonių skaičiaus, datos populiarumo.

Antra dalis skaičiuojasi kiekvienam asmeniui atskirai – į tą kainą įeina daug paslaugų: maitinimo, aptarnavimo, inventoriaus, indų tvarkymo, valymo, nakvynės vietos ruošimo ir kt. paslaugos.

NUOLAIDOS* sodybos vestuvėms nuomai taikomos balandžio, spalio mėn., gegužės pradžioje bei rugsėjo pabaigoje. Taip pat visoms penktadienių – šeštadienių šventėms. Ypatingai patrauklų pasiūlymą pateiksime šventę rengiantiems viduryje savaitės!

 

Sodybos nuoma iki 80 svečių (salių nuoma, nakvynė,  pirčių nuoma, automobilių stovėjimo aikštelė, privati teritorija, sodyboje esantis  inventorius – žaidimų, vandens transporto ir pan.).

 

Nuomos kaina priklauso nuo metų laiko, konkrečios datos, svečių skaičiaus bei užsakomų paslaugų kiekio.

 

Šventėms penktadieniais nuo 15 val. – šeštadieniais iki 12 – 13 val.* (12 val. atlaisvinti patalpas, 13 val. išvykimas iš teritorijos) nuomai taikome nuolaidas.

Penktadienio šventės maitinimo kaina asmeniui  apie 40 EUR.  Priklausomai nuo pasirinkto meniu.

Kaina sodybos apie 1100-1400 € ( priklausomai nuo konkrečios datos ir žmonių skaičiaus).

Panašios kainos balandžio bei spalio mėn. šeštadienių – sekmadienių su Jūsų pasirinktu atvykimo bei išvykimo laiku. Beje, šiuo laiku pigesnės ne tik mano, bet ir kitų šventėms būtinų paslaugų teikėjų (vedėjų, DJ, muzikantų, fotografų ir pan.) paslaugos. Taupantiems verta į tai atkreipti dėmesį.

Jei vestuves organizuosite viduryje savaitės (darbo dienomis I-IV) nuoma  apie 1000 € parai ir 1500 EUR dviems paroms.  Galimi spec.pasiūlymai ar dovanos – priklausomai nuo pasirinktos datos ir žmonių skaičiaus.

 

Pirties nuoma: Rusiška pirtis 60 € 3 val., Kubilas – 90 €, Sauna 30 € -1 valanda.

 

Balandžio antra pusė, Gegužės mėn. pradžia, rugsėjo mėn. pabaiga ar Spalio pirma pusė Šeštadieniai nuo 16 val. Iki sekmadienio 16 val. Sodybos kaina apie 1200-1500 €

Priklausomai nuo datos ir svečių skaičiaus). Maistas parai laiko su antros dienos pietumis 45 € asmeniui.

 

Gegužės mėn. antra pusė, Birželis, Rugsėjo mėn. pirma pusė Šeštadieniai nuo 16 val. Iki sekmadienio 16 val.  Sodybos kaina apie 1400-1650 . Maistas parai laiko su antros dienos pietumis apie 45 € asmeniui.

 

Liepos – Rugpjūčio mėn. Šeštadieniai nuo 16 val. Iki sekmadienio 16 val.  Sodybos kaina apie 1500-1750 EUR. Maistas parai laiko su antros dienos pietumis apie 45 € asmeniui.

 

Užsakant visą savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio nuoma apie 2000 -2700 €  + kitos paslaugos (Kaina priklauso nuo metų laiko ir konkrečios datos bei užsakomų paslaugų bei svečių kiekio).

Savaitgalio (šeštadienio-sekmadienio)  šventės dalyviams galimybė užsakyti sekančią parą – iš sekmadienio į pirmadienį su 50 proc. nuolaida sodybos nuomai!

 

 

SVARBU: profesionalios virtuvės patalpos nėra nuomojamos, galimybės atsivežti savo virėjus ar savo atvažiuojamąjį maitinimą nėra.

Sodyboje teikiama kompleksinė kaimo turizmo paslauga, į kurią įeina apgyvendinimo/nakvynės, maitinimo su aptarnavimu, poilsio paslauga.

 

Sodybos rezervacijos tvarka: pasirašoma sutartis ir įmokamas rezervavimo mokestis apie 1000 €.

Sutarti galima pasirašyti atvykus į sodybą arba elektroninių būdu. Rezervavimo mokestį galima mokėti grynaisiais arba pavedimu.

 

 

Maitinimo paslauga: Banketinis vestuvinis meniu sudarytas remiantis mūsų ilgalaike darbo patirtimi nuo 40 (jei nėra pietų sekančią dieną ir išvykimas iš sodybos 12-13 val.* po pusryčių) iki 45 € lt.(su pietumis antrą dieną kai išvykimas iš sodybos apie 16 val.) asmeniui. Galimas desertinio stalo pasiūlymas.  Galimas ir individualus meniu sudarymas – kaina bus didesnė.

Šventinė vakarienė: karštas patiekalas (rekomenduojamas firminis sodybos kepsnys), šalti užkandžiai(mėsos, žuvies gaminių asorti), įvairių rūšių salotos, alaus stalo užkandžiai, vaisių asorti, gaivieji gėrimai(gaiva, stalo vanduo, kava, arbata), aptarnavimas, stalų serviravimas.

Sekančios dienos pusryčiai(furšetas): mėsos-žuvies asorti, salotos, sriubytė (rekomenduojama raugintų kopūstų ), gaivieji gėrimai.

Pietūs (rekomenduojamas šašlykas kuris pas mus tikrai labai skanus).

Siūlomas meniu parinktas remiantis ilgalaike mūsų patirtimi pagal daugumos svečių pageidavimus bei pomėgius. Maisto kiekiai dideli, aukšta produktų kokybė, kvalifikuotas personalas.

 

Ilgalaikis poilsis darbo dienomis apie 20 EUR asmeniui 1 para.

 

Vestuvės bei kitos šventės rengiamos nuo balandžio iki spalio mėnesių.

Nuo lapkričio iki kovo mėnesio sodyboje vestuvių ir kitų švenčių rengti galimybės nėra, tik priimamos išankstinės rezervacijos ateinančiam sezonui.

Ramiam šeimyniniam poilsiui rinkitės ilgalaikį poilsį nuo pirmadienio iki penktadienio vasaros mėnesiais.

Sodyba nuomojama tik grupėms: savaitgaliais nuomojama tik visa sodyba, darbo dienomis skirstoma namais, numeriais neskirstoma.

Pageidaujantiems rengti šventes ar ilsėtis sodyboje reikalingas išankstinis užsakymas. Apsistoti sodyboje galima tik sutarus iš anksto, pasirašius sutartį ir įmokėjus rezervavimo mokestį.

*Nuolaida taikoma tik užsakant visą sodybą.

 

Pas mus pats geriausias kainos ir kokybės santykis!

 

Dėmesio!!!

Labai daug gauname užklausų dėl 2020 m. vestuvių. Noriu informuoti, kad užsakymus priimu ne anksčiau nei likus metams  laiko iki šventės. Tikėtina, kad kainos keisis. 2019 m. Gegužės mėnesį jau bus galima rezervuoti vietą vestuvėms ir sekančiam – 2020 m. m. sezonui. Bet ne anksčiau. Vestuves ir kitas šventes rengiame nuo balandio mėn. paskutinio iki spalio mėn. pirmojo savaitgalio. Šaltuoju metų laiku švenčių sodyboje neorganizuojame – tik priimame rezervacijas sekančiam sezonui – ir kol kas tik 2019 metams.